Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cos sie poszuka;) :kox:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko 6000k, lepsza widoczność na drodze niż 4300k :decayed:

Opublikowano

popieram najlepiej 6000k. nic mniej, bo gorzej swieci i wyglada. 8000k to juz za bardzo niebieski

Opublikowano
  • Autor

a mozecie polecic jakis dobry zestaw?? bo jesli chodi o hidy to ja zielony jestem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w koncu foto na 1BE ;]

0e9443a4a8284303.jpg[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 22:04_________________________________________________na lato za fajną cene :kox:

rs6gc3.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

co to za fajna cena? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

2200, ori z oponami tegorocznymi :kox:

Opublikowano

no to faktycznie niezła cena :naughty: tylko kapcie trochę szerokie... a jakie ET jeszcze? :rolleyes: na wiosnę będę chyba takich szukać... :mysli:

Opublikowano

A co z moimi 17stkami? :przebiegly: Sprzedałeś? :punish:

Opublikowano
  • Autor

no to faktycznie niezła cena :naughty: tylko kapcie trochę szerokie... a jakie ET jeszcze? :rolleyes: na wiosnę będę chyba takich szukać... :mysli:

to tylko przykladowa fotka, na tamtych sa optymalne opnki 225/40 18. ET nie sprawdzalem...:/ a orintuje sie ktos jakie ORI kolka mialy ET, bo teraz patrze na allegro i duzo tego.

A co z moimi 17stkami? :przebiegly: Sprzedałeś? :punish:

spoczywaja w garazu na stojaku;) wiec spokojnie:) [br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 22:02_________________________________________________

sworzecdw2.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

Ciebie chyba... Wybacz ale za taką cenę to ja ich nie kupię :decayed:

Opublikowano

Ciebie chyba... Wybacz ale za taką cenę to ja ich nie kupię :decayed:

Szykując sie na 17' licz sie i tak ..że jak chcesz kupić w przyzwoitym stanie to te 1800-> trzeba wyłożyć.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kolega rafalek chcialby kolka za 1000zl kupic;) szukaj, moze plasteline uda CI sie kupic;) [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 15:53_________________________________________________poza tym cene ktora ujrzales w dziale sprzedam to cena wyjsciowa :cool1:

Opublikowano

kolega rafalek chcialby kolka za 1000zl kupic;) szukaj, moze plasteline uda CI sie kupic;)

Nie ma lekko :decayed: Dobra felga kosztuje ..a dobra felga z dobrą oponką jeszcze wiecej :tongue4:

Opublikowano

a tak w ogóle to co kolega Topór planuje za fele na lato? :naughty:

Opublikowano

a tak w ogóle to co kolega Topór planuje za fele na lato? :naughty:

Słyszałem , że zakochał sie w czarnej stali :polew::decayed:

Opublikowano

Słyszałem , że zakochał sie w czarnej stali :polew::decayed:

:polew: ach ta młodzież :decayed:

Opublikowano

:polew: ach ta młodzież :decayed:

Piechol

*

Online Online

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Nooo :polew::tongue4:

EOT. :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.