Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ajjj nic nie mow... mialem niestety inny wydatek:/

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładna sesja :) No i miło ze nawet moja audicka widnieje na Twoim profilu :>

Opublikowano

Mniam, aż zazdroszczę. Szkoda sprzedawać później. No chyba, że cena będzie adekwatna do bajerów i stanu samochodu, bo widać, że o niego dbasz nieprzeciętnie. Tak trzymać. Pozdrawiam i szerokości. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ładna sesja :) No i miło ze nawet moja audicka widnieje na Twoim profilu :>

Jak moglo jej zabraknac:))))

Opublikowano

piekna sesja: :) kola miodzio (innych nie uznaje-sam mam takie) :kox: lakier ideał:D co tu duzo mowic... bardzo zadbany polift ktory prezentuje sie nieziemsko... przydaloby sie go obnizyc :polew:ciut... tak 20mm. pogratulowac tylko! :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dzieki kolego:) pokazuj swoja sztuke:D moja juz dawno miala isc w dol ale musiaalem pare rzeczy powymieniac... :D ale teraz mysle ze wezme sie za male mody...:)

Opublikowano

ale teraz mysle ze wezme sie za male mody...:)

Kupiłeś carbon ? :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie karbonu nie kupilem... ;p ale biore sie za wymiane radyjka na navi :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak kolego na kolejnym spocie bedzie juz navi? :)

Opublikowano
  • Autor

na kolejnym spocie:d (mysle o niedzieli godz 20:00) navi jescze nie bedzie;p ale zaraz smigam do servisu po odbior grilla od S4;) [br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 08:20 _________________________________________________grill S4 juz podmontowany :kox: jutro wstawie fotki :>

Opublikowano

co moge powiedziec.... PIEKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedynie te fele bym powiekszyl ale tak tez jest SUPER!!!! SZACUN!!!! wszystko wywazone, zadnej wiochy!swoja tez tak musze zrobic bo jest podobna ale dopiero kupilem. pozdrawam

Opublikowano
  • Autor

na nastepny sezon szykuje sprowadzic 18" z usa z kolega Nowakiewm;) wiec kolo bedzie cal wieksze;)

Opublikowano

topor ile dales za grill..? :decayed:

Wyglada ekstra.. Na spocie przymierzcie do autka Nowaka.. i zrobcie foty.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tajemnica:D

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj juz moze dorobie sie karbonow :kox:

Opublikowano

dzisiaj juz moze dorobie sie karbonow :kox:

Też z ASO? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie :polew: za tyle ile wciagne karbon to mi sie griil z aso troche cofnie[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 10:12 _________________________________________________tak bedzie!:)

b4c3ca690aeca4dc.jpg

Opublikowano

tak bedzie!:)

Brzydko :thumbdown: Niebieski zderzak nie pasuje :thumbdown: I jeszcze jak on siedzi :thumbdown: Jakieś szpary, jakoś tak wisi... :thumbdown: A i ta tablica rej. tragiczna :thumbdown: hyhy chyba wisz jak Twoje autko będzie po tym modzie wyglądało? :kox::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nooo bo przeciez bede jezdzil z niebieskim zderzakiem ;p [br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 12:59_________________________________________________chlopaki... jakby ktos cos slyszal:) kupie sprezyny 1BE -dobrze zaplace

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.