Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

otoz to....:/ kompet uzywe na allegro 400zl:/ wiec chyba gra nie warta swieczki:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokladnie tak jak mowisz... przy 1/2 zapala sie kontrolka :( przy nastepnym tankowaniu zaleje do pelna i zobaczymy, moze sie poprawi :disgust:[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 22:39 _________________________________________________chlopaki... HELP!!;p mam okazje zaminic moje kola na kola z oponami w super stanie od AUDi TT.. tyle ze w TT rozstaw to 5x100..? czy po zamontowaniu dystanow rozwiaze to ten problem?? i czy jest sens w ogole??

nie wchodź w dystanse topor ... nie warto ! szukaj nie od TT i A3 ... a od A4/A6/S4/S6 ... :) 5x112 i nic innego ... inaczej będziesz se pluł w brodę ... znam ten temat niestety :thumbdown:

:hi: kr@mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki:) dzieki :) zabieram sie za szukanie. tylko tez nie wszyscy chca 18" ..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki:) dzieki :) zabieram sie za szukanie. tylko tez nie wszyscy chca 18" ..:/

hm ... mogę to przemyśleć w sumie ... jakiej firmy masz te 18" ? bo gume widze ... F1 :th: tak jak moje ...

słuchaj ... co to za felgi są bo może ... może ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dizisiaj wymienilem olej i wszystkie filtry, pozostaje jescze rozrzad i bedzie git;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagary zegarami... ale chyba mam spier**** plywak w baku..:/

U mnie jest to samo. Próbowałem już różnych sztuczek ale nic nie pomogło - poziom paliwa wskazuje jak chce i rezerwa oczywiście przy 1/2 baku... Jedynym rozwiązaniem jest chyba kupno nowego pływaka u sąsiadów za Nysą - koszt 80 Euro.

P.S. Co do auta - bardzo ciekawy kolorek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego:)

a co do plywaka to jesli "domowe" sposoaby nie pomoga to musze sie zaprzayjaznic z nim w takim stanie jakim jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko :th: kolorek wypas jak dla mnie. mam taki sam na swoim avanciku. polecam delikatną ścieme na szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko po małym "modzie" nowe radio concert i ori alu 17" dzieki koledze 'Darkoz' :kox: teraz tylko czkam na sprezyny -30mm i dekielki do alu;)

1010954mn4.th.jpg 7bbcb2af1205c28cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alumki super radio też :th: Właśnie o takich alu myślę :rolleyes: bardzo fajne autko i wszystko cacy :wink4: Ale popraw linki bo trzeba sobie inaczej radzić żeby fotki oglądać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka nowych fotek na polskajazda:) :wallbash:

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/27332[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 23:07 _________________________________________________9c12bc83b53a1c25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b. dobrze auto trzyma sie drogi:) sucha nawirdzchnia 100% przyczepnosci. Wyglad pierwsza klasa... jeden maly minus... w prowownaniu do innych opon szybko sie scieraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne auto, na pieknych felach. (mimo ze tamte byly 18' ale wygladaly gorzej, wg mnie nie pasowaly do B5) :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tego samego zdania... teraz tamte 18" ma kolega Darkoz.. i w jego srebrnym B7 ładnie to sie komponuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie wygladaja na nowych felgach :kox:

Biore takie felgi pod uwage jak bede zmienial, ale mam watpliwosci czy bedą pasowalo do sedana B5 :mysli: Na Twoim rewelacja :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodzik miodzio :naughty: tylko pozazdroscic :tongue4: hmm...jesli mnie pamiec nie myli to ja go gdzies juz widzialem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale mi się podoba ta twoja :audi: , dla mnie na poprzednich felach lepiej sie prezentowała , ale na tych też jest OK :th: , jakie zmiany jeszcze planujesz? jak mozesz to napisz mi za ile kupiłes te auto i czy z pol czy z zachodu .pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego:)))

co do zmian to planuje zmienic audio... bedzie neipozornie ale z zacieciem:D autko sciagnalem z niemiec:) co do ceny.... to wg mnie jak na ten stan auta to super byla.. jednak w polsc mozna kupic taka duuuzo taniej:) Przebieg potwierdzony ksiazka:) 180tys -troche duzo ale wszytsko jest ok ....

ja ogolnie jestem zadowolony:)

[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 00:09 _________________________________________________a jeslichodzi o kola... to bardziej jestrem za ORI kolami:) [br]Dopisany: 30 Maj 2008, 00:10 _________________________________________________dziiaj klepalem max mula:D to z nudow spolerowalem sobie na polysk koncowki wydechu:) :D psu sie tak jaja nie swieca:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sprzecik blizniaczo podobny do mojego tylko ze moj chyba bardziej "zielony" jest albo twoje fotki wyszly tak blado :) i tez tyle samo przebiegu :) 180 tys to wcale nie jest duzo, powiedzial bym nawet ze to zadkosc ze by tyle bylo oczywiscie autentycznie, normalnie to od 250 w gore :) Ale autko mi sie bardzo podoba :) Czekam na efektty zmiany zawiasu bo tez o tym mysle ocenie jak to wyjdzie u Ciebie , bo tez zalozylem 17" i troszke sterczy :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...