Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

hehe:) kolor mojej audiki to LORBEERGRUN:) -wawrzynowa zielen:) w razie W:) a jesli chodzi o zawiaj to tylko kwesta czasu:) tygodni lub nawet dni:) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to czekamy na zawias :) powiedz mi ile ci pali na tych 17stkach, bo u mnie spalanie podskoczylo jak przesiadlem sie z 15 na 17 :( tylko napisz realnie bo chcial bym sobie porownac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cwicze glownie jazde po miescie:) spalanie mi spadlo (wczesniej mialem 18") i tyeraz wychodzi jakos niecale 7 litrow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to podobnie jak u mnie :) cos kolo 6,5 mi wyszlo ost. ale ropka idzie do gory masakra po 4,73 wczoraj lalem :D cos mi sie wydaje ze bedzie trzeba oszczednosci kupowac od tirowcow <lol> hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co do paliwka to framatu nie ma:) moi rodzice maja firme transportowa;) wiec zawsze cos mi tam skapnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi tez by pasowalo ze by cos od czasu do czasu skapnelo :D to ja na twoim miejscu bym 2,5 tdi zasadzil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 ponoc silnik awaryjny:) przy 120tys zdarzaja sie wszelakie wycieki a u mnie przy 190tys ani kropli oleju:) [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 22:30 _________________________________________________tak z nudów:

cd047c15bd3addc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, rownie dobrze można powiedziec ze twoja turbina lada dzien siadze, pozatym ładne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem autko poraz pierwszy na zywo i naprawde sie prezentuje,wszystko ze sobo sie ladnie komponuje jedynie kwestia posadzenia go troszke ale z tego co wiem to juz nie dlugo bedzie gleba :> (niewspomne o wypucowanym wydechu :th:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:) gleba bedzie...::D lusterka chrom:D no i moze grill od S4:) ale na samym poczatku szybki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaha ta... piekna seria :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre te nowe fotki

i cos nas laczy

oboje mamy a4 i oboje mamy Anie :decayed:

No no Zielona Góra szaleje już 3 dodał fotki z modelką :naughty: Tak trzymać chłopaki :polew:

topor piękna furka i super felga, właśnie taka mnie interesuje :wink4: Nowe fotki bardzo fajne :good: A co Ci tam wisi na "oczku" holowniczym na 5 fotce? :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kaczka ! znak rozpoznawczy niektorych zielonogorzan

jest to kaczka z promocji wc kaczki czy czegos takiego ;)

niestety kaczka ma jedna wade .... odpada przy wyzszych predkosciach i co chwile zakladac trzeba nowy model :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, iż chcesz felgi S-line ale te Twoje obecne też są bardzo ładne, przynajmniej mi się bardzo podobają :good:

No i żabowatość Twojej Żaby jest także mnie zadowalająca :)

Zdjęcie z Republika Polen to conajmniej jak z Młodych Wilków!

Powodzenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre te nowe fotki

i cos nas laczy

oboje mamy a4 i oboje mamy Anie :decayed:

bo A4 jak i ANie sa najlepsze:) :D:D:D

dobre te nowe fotki

i cos nas laczy

oboje mamy a4 i oboje mamy Anie :decayed:

No no Zielona Góra szaleje już 3 dodał fotki z modelką :naughty: Tak trzymać chłopaki :polew:

topor piękna furka i super felga, właśnie taka mnie interesuje :wink4: Nowe fotki bardzo fajne :good: A co Ci tam wisi na "oczku" holowniczym na 5 fotce? :mysli::naughty:

ja juz dwie zgubilem:) jedna w drodze do Marsylii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...