Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

loozik;) poczekam jeszcze na opinie kolegow spotowiczow:D jaki zestaw zalozyc. Bo dzisiaj na spocie mieli na ten temat pogadac;) a ja na spot niestety nie dojechalem:(

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi się wydaje, że jakbym miał drugi raz miał wybierać to wziąłbym 4300. Coś za niebieskie mi się wydają te moje 6000K :mysli:

Dawaj foty bo zdaje się coś ostatnio modziłeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wybor wlasnie padl na 4300... fotki beda jak zmontuje body w kupe, a przynajmniej sam tyl;)

Opublikowano

masz front bumper? :kox:

ja nie wiem gdzie Wy to kupujecie, na alledrogo są same śmietniki a 900 to chyba trochę dużo :D

Opublikowano
  • Autor

mam rear bumper;p -z kawalkiem wegielka, w sumie to sie robi jescze:cool1:

a przod mialbym juz jakis czas temu, ale pech chial zeby moja przekladnia wyzionela ducha:/

Opublikowano

aaa czytałem o tej przekładni, mój właśnie się maluje i nie wiem czy jebnąć dokładki w kolor czy nie, z tyłu byłby S4 USA :gwizdanie: trzeba patrzeć na allegro za jakimś front bumperem ;)

Opublikowano
  • Autor

na alledrogo jak jest zderzak to albo kosztuje krocie... albo padlina, tak jak pisales. Ostatnio byl za 500zl zajebiaaszczy z kratkami:/ i mi go ktos sprzatnal sprzed nosa. Byl na allegro moze z godzine..:/

Opublikowano

teraz jest jeden granatowy ale w cenie sprzedaży jest kratka, dzwoniłeś do gościa?

Opublikowano
  • Autor

heheh jak siedzisz to sie trzymaj... 1200zl

ogolnie kratka w serwisie 81zl :gwizdanie:

Opublikowano

na szczęście leżałem :polew: rezaj zderzak, czekam na foty :hi:

Opublikowano

heheh jak siedzisz to sie trzymaj... 1200zl

ogolnie kratka w serwisie 81zl :gwizdanie:

pożyczyłeś mu szczęścia i zdrowia :polew:, nie orientujesz sie ile kratki do zderzaka RS :mysli:

Opublikowano
  • Autor

przod czy tyl?

Opublikowano

przod czy tyl?

Przód :wink4:

Opublikowano

no własnie to widziałem, tylko byłem ciekawy ile w ASO, mówiłeś ze wybierasz się, to może byś się spytasz :gwizdanie:, musze cos w zderzak wyrezać, bo te poiome listwy bedą średnio pasować do grilla RS :kwasny:

Opublikowano

w serwisie pewnie ok 100zl [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 19:03_________________________________________________ja jutro raczej bede w serwisie to sie spytam jak nie zapomne

Opublikowano
  • Autor

i wez spytaj o carbon w b5. ale S4. nie rs4

Opublikowano

w serwisie pewnie ok 100zl [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 19:03_________________________________________________ja jutro raczej bede w serwisie to sie spytam jak nie zapomne

bedę wdzięczny, Paweł, a nie pytałeś o kolor tej ramki może :cool1:

Opublikowano

nie pytalem ale jutro moge podjechac tez bo bede miec prawie caly dzien wolny... postaram sie o tobie nie zapomniec heeh :)

Opublikowano
  • Autor

i o mnie tez :> :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.