Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jest. ale same dekory.

a ja potrzebuje carbon na konsole srodkowa.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli ze tam na przyciski gorne itp? tak jak drewko?

ps.nawet są carbonowe klamki zewnetrzne :kox:

Opublikowano

ale co dokladnie mistrzu?:)

oglądałem dziś nawet fotki RSa w środku i potem na etce sprawdzałem i są tam wszystkie te części konsolka przy awaryjnych, ten plastik kolo biegów i popielniczka w karbonie :evil:, więc nie wiem czemu nie mogą tego znaleźć, wczoraj pytałem się o dokładke do zderzaka, nie w aso tylko w naszym lokalnym sklepie prowadzacym niby audi/Vw o ta dokładke ori do zderzaka tył to mi sypneli cenę 300zł :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

czyli ze tam na przyciski gorne itp? tak jak drewko?

ps.nawet są carbonowe klamki zewnetrzne :kox:

no przy przyciskach... i przy galce zmiany biegow:D:D

a o klamkach to mi nie mow:D -to nie jest karbon.

ale co dokladnie mistrzu?:)

oglądałem dziś nawet fotki RSa w środku i potem na etce sprawdzałem i są tam wszystkie te części konsolka przy awaryjnych, ten plastik kolo biegów i popielniczka w karbonie :evil:, więc nie wiem czemu nie mogą tego znaleźć, wczoraj pytałem się o dokładke do zderzaka, nie w aso tylko w naszym lokalnym sklepie prowadzacym niby audi/Vw o ta dokładke ori do zderzaka tył to mi sypneli cenę 300zł :wallbash:

slepy -numer czesci czesci plastiku, dekorow , jak i karbonu jest taka sama. Sprawdzilem na wlasnej skorze.

Opublikowano

czyli ze tam na przyciski gorne itp? tak jak drewko?

ps.nawet są carbonowe klamki zewnetrzne :kox:

no przy przyciskach... i przy galce zmiany biegow:D:D

a o klamkach to mi nie mow:D -to nie jest karbon.

ale co dokladnie mistrzu?:)

oglądałem dziś nawet fotki RSa w środku i potem na etce sprawdzałem i są tam wszystkie te części konsolka przy awaryjnych, ten plastik kolo biegów i popielniczka w karbonie :evil:, więc nie wiem czemu nie mogą tego znaleźć, wczoraj pytałem się o dokładke do zderzaka, nie w aso tylko w naszym lokalnym sklepie prowadzacym niby audi/Vw o ta dokładke ori do zderzaka tył to mi sypneli cenę 300zł :wallbash:

slepy -numer czesci czesci plastiku, dekorow , jak i karbonu jest taka sama. Sprawdzilem na wlasnej skorze.

no ale oznaczenia kolorów też są :naughty:, nieee :cool1:

Opublikowano

taki tjuning :decayed:

Opublikowano

taki tjuning :decayed:

agro tjuning :polew:

Opublikowano
  • Autor

slepy jak znajdziesz numer czesc poprawny carbonu z S4 (nie RS4) to mas zu mnie flaszke.

Opublikowano

slepy jak znajdziesz numer czesc poprawny carbonu z S4 (nie RS4) to mas zu mnie flaszke.

przecież ty zbierasz od RS, czy od S pogubiłem się :blink:

Opublikowano

Zamykam ten watek na 1 dzien zamiast dawac wszystkim po kolei WARNa za OT.

Niech to bedzie ostrzezenie.

Opublikowano

topor... pomyśl nad czarnymi matowymi wewnętrznymi klamkami jak w rs-ie :good: jak szukasz carbonu to to też możesz przy okazji :good:

Opublikowano
  • Autor

oks, o tym nie wiedzialem:D trza sprawdzic:D

dzisiaj doszedl gwint, jak juz snieg sie spusci :D to zakladam:D

Opublikowano
  • Autor

kurna, rzeczywiscie:D -wiec beda czrane klamki:D

Opublikowano

Sliczna furka :kox: a jaki gwint bedziesz zakladal ??

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj odebralem tylny zderzak S4-owy od Jorg'a;) ze zrobionym dyfuzorem w carbonie.

fotkami pochwale sie dopiero jak polakieruje zderzak:D [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 20:47_________________________________________________jest moze ktos zainteresowany kolkami Avus S4??

Opublikowano

poka co tam spłodziłes :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak Ty pokazesz nowa fure:) :kox:

Opublikowano

jak Ty pokazesz nowa fure:) :kox:

www.ztm.waw.pl

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

wery fany:D

ja nic takiego nie spodzilem jescze. Dorezalem xenon, Dyfuzor w tylnym zderzaku w carbonie :kox:

no i gwint czeka na cieplejsze dni.. tak to po staremu Panie Ragga

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.