Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jutro bede w Libiniu to zajade do Aso i zapytam.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaly carbon musi byc, ale na pewno nie z ASO.

jak cos sie trafi na ebay to wezme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz licytuje ;p

Sprzedaje to kolega z naszego forum moze jakis rabat ukręcicie :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/listwy_carbon-t68761.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz licytuje ;p

ten to się do każdej mojej aukcji dorwie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam caly komplecik;) -ale dzieki za info;) -licytujcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o takim zabiegu

zderzak po lifcie

dolny spojler seryjny zespawać i wygładzic tak aby tworzył całość ze zderzakiem

pozniej kratki gdzie sa halogeny wyciąć w całosci z wlotami powietrza które znajduja sie w spojlerze i wstawic na ramce siatke od rs4, całość pomalować w jednym kolorze

lub

wyciąc tylko srodkową kratke z dolnym wlotem powietrza w spojlerze tak aby tworzyło to całość i wstawić siatke od rs4 na ramce

lub

zespawać dolny spojler w całosci ze zderzakiem w miejsce gdzie sa seryjne kratki zamontować od rs4 a dolne wloty powietrza w spojlerze całkowicie zaspawać i wygładzić

[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:40_________________________________________________troche zagmatwany opis ale jesli ktos ma fotke zderzaka po lifcie to moze to sobie jakos wyobrazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozniej kratki gdzie sa halogeny wyciąć w całosci z wlotami powietrza które znajduja sie w spojlerze i wstawic na ramce siatke od rs4, całość pomalować w jednym kolorze

[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:40_________________________________________________troche zagmatwany opis ale jesli ktos ma fotke zderzaka po lifcie to moze to sobie jakos wyobrazić

myślałęm o tym, tylko zastanawiałem się jak to bedzie wyglądać, a pozatym kupiłem od gościa na allegro, dwie środkowe kratki a dziś rano zadzwonił, że kratki zostały sprzedane w sklepie, i zapomniał usunąć aukcji, normalnie się wkur... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki cykane na szybkiego przez kolege z zaprzyjaznionego klubu Audi A6 :gwizdanie: :cool1::kox:

dsc9479.jpg

dsc9485.jpg

dsc9475.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na wersji letniej? :wink4: Fajne foty :good: Ja na weekendzie chyba już będę śmigał na wersji letniej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jacha;) ile mozna jezdzic na stalusach;) -sniegu nie ma, temp na plus, nic tylko zmieniac kola;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna ta bestia... ja juz na aluskach sobie nie posmigam... przynajmniej ta audi... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 foto

kolor postojowki po stronie kierowcy mnie rozwala

.... :D:D:D:D[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:56_________________________________________________w sumie na 2 foto tez :D :gwizdanie: :naughty::decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien Pan ktory mi je sprzedawal dawal glowe ze swieca na biało. Jutro wskocze w PS i juz Cie nic nie rozwali :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...