Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i to jest dobre pytanie, ciekawe w ilu tysiach by się zamkło :wink4:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jutro bede w Libiniu to zajade do Aso i zapytam.;)

Opublikowano

faktycznie na drugie imię masz CARBON :D

Opublikowano

mysle ze jakbys chciał wyposazyc autko w carbon to spokojnie 4000zł za całosc

Opublikowano
  • Autor

ponad:) dzisiaj pytalem;)

Opublikowano

-moje rabaty moze wyjsc mniej :naughty:

ale za ta kase mozna cos innego zrobic

Opublikowano
  • Autor

pozostaly carbon musi byc, ale na pewno nie z ASO.

jak cos sie trafi na ebay to wezme.

Opublikowano

ja juz licytuje ;p

Opublikowano

ja juz licytuje ;p

ten to się do każdej mojej aukcji dorwie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja mam caly komplecik;) -ale dzieki za info;) -licytujcie;)

Opublikowano

co myslicie o takim zabiegu

zderzak po lifcie

dolny spojler seryjny zespawać i wygładzic tak aby tworzył całość ze zderzakiem

pozniej kratki gdzie sa halogeny wyciąć w całosci z wlotami powietrza które znajduja sie w spojlerze i wstawic na ramce siatke od rs4, całość pomalować w jednym kolorze

lub

wyciąc tylko srodkową kratke z dolnym wlotem powietrza w spojlerze tak aby tworzyło to całość i wstawić siatke od rs4 na ramce

lub

zespawać dolny spojler w całosci ze zderzakiem w miejsce gdzie sa seryjne kratki zamontować od rs4 a dolne wloty powietrza w spojlerze całkowicie zaspawać i wygładzić

[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:40_________________________________________________troche zagmatwany opis ale jesli ktos ma fotke zderzaka po lifcie to moze to sobie jakos wyobrazić

Opublikowano

pozniej kratki gdzie sa halogeny wyciąć w całosci z wlotami powietrza które znajduja sie w spojlerze i wstawic na ramce siatke od rs4, całość pomalować w jednym kolorze

[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:40_________________________________________________troche zagmatwany opis ale jesli ktos ma fotke zderzaka po lifcie to moze to sobie jakos wyobrazić

myślałęm o tym, tylko zastanawiałem się jak to bedzie wyglądać, a pozatym kupiłem od gościa na allegro, dwie środkowe kratki a dziś rano zadzwonił, że kratki zostały sprzedane w sklepie, i zapomniał usunąć aukcji, normalnie się wkur... :angry:

Opublikowano
  • Autor

Fotki cykane na szybkiego przez kolege z zaprzyjaznionego klubu Audi A6 :gwizdanie: :cool1::kox:

dsc9479.jpg

dsc9485.jpg

dsc9475.jpg

Opublikowano

Już na wersji letniej? :wink4: Fajne foty :good: Ja na weekendzie chyba już będę śmigał na wersji letniej :kox:

Opublikowano
  • Autor

no jacha;) ile mozna jezdzic na stalusach;) -sniegu nie ma, temp na plus, nic tylko zmieniac kola;)

Opublikowano

piekna ta bestia... ja juz na aluskach sobie nie posmigam... przynajmniej ta audi... :disgust:

Opublikowano

1 foto

kolor postojowki po stronie kierowcy mnie rozwala

.... :D:D:D:D[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:56_________________________________________________w sumie na 2 foto tez :D :gwizdanie: :naughty::decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Pewien Pan ktory mi je sprzedawal dawal glowe ze swieca na biało. Jutro wskocze w PS i juz Cie nic nie rozwali :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.