Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w ramach OT rowniez napisze:D a co... :D

naciagaj gumy na Tomasony i klikaj fotki.. bo czuje ze bedzie miodnie!:D [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:33_________________________________________________krotki... ale ja nic nie chce mowic:D -Avusy sa moim 3 kompletem kol:D -nie liczac zimowek na stalusach:D

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krotki... ale ja nic nie chce mowic:D -Avusy sa moim 3 kompletem kol:D -nie liczac zimowek na stalusach:D

NO... - pięknie...- sami psychopaci :wink4: - i jak ja mam być normalny??? hehehe - fotki jak tylko zrobi się ciepło i w końcu wypucuje autko :)

Opublikowano
  • Autor

czyli rozumiem ze kolka :thumbdown: ??

Opublikowano

slepy, jak dla mnie kibel :decayed:

Moze do golfa II takie kola, ale nie do B5 :wink4:

Opublikowano

a mi z ładną glebą się podoba :decayed: , Topor a może Avusy S4 tylko 18" :cool1:

Opublikowano

ja dalej bede na NIE :decayed: no bo nie... nie sa fajne... do mojego golfa 2 rzeczywiscie by pasowaly :evil:

Opublikowano

nie nie ... uwierzcie mi ze ta felga wyglada zdecydowanie lepiej na zywo i na aucie

niz na zdjeciach

topor sam widziales ze jest kozak[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:08_________________________________________________krotki ;]]]] hehe

i znowu sie czaje na nowe rs4 b7

( to w ramach OT )

Nowak nic prostszego.

Ja mam do sprzedania kolka RS4 B7 :kox:

Opublikowano
  • Autor

moj wymysl...Tył S4, dzielo jednego speca od carbonu. :D

z dywanu sie nei smiac, -piwnica, pokoj gospodarczy;p

zderzak w przyszlum tygodniu idzie do lakierowania.

36811013.jpg

34509842.jpg

Opublikowano

kozak ten zderzak bedzie ....

Opublikowano

okleina na metry z allegro??? :gwizdanie:

fajnie bedzie wygladac :good:

mialem taki sam dywanik :kox:

Opublikowano

i mi sie podoba :kox: tylko teraz musisz zrobić jakies odniesienie do tego carbonu z zewnątrz :gwizdanie: może jakieś lusterka w carbon :mysli:

Opublikowano

te klameczki o których ci kiedys wspominalem topor :good:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

okleina na metry z allegro??? :gwizdanie:

fajnie bedzie wygladac :good:

mialem taki sam dywanik :kox:

jak CIe siekne to okleina CI z glowy sie wybije:D :polew: :polew:

najprawdziwszy wegielek:D

Opublikowano

nr popielniczki z RS4 8D0 857 951 AA, to jest chyba ogólny numer,

a to oznaczenie produkcji rsa 06/00-09/01 1J2

1J2 to jest chyba oznaczenie karbonu, bo przy wszystkich karbonowych elementach występuje

jak masz ta listwe na konsole z awaryjnymi to porównaj sobie numery, bedziemy wiedzieć coś więcej,

8D1 863 321 06/00-09/01 1J2 tam może być jeszcze 8d2, bo w ETCE cą dwa numery, a pod 8D0 jest czerń fortepianowa 1LQ o ile się nie mylę

jak sprawdzisz to pisz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

oks;) jutro bede napastowal kolegow z Aso;)

poza tym kolega cristoforo podal i przyblizone ceny... zlapalem sie za glowe.

Opublikowano

no mam etke 7 tylko nie wiem w jakiej walucie śa tam te ceny bo popielniczka wyszła 157, tylko nie wiem czego złotych euro???

Opublikowano
  • Autor

Euro bankowo.

Opublikowano

no to ceny naprawde miażdżą :wallbash:, a zderzaczek prezentuje się konkret :kox:, napisz ile Cię wyszło takie cuś :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jestem ciekaw ile kosztowaloby mnie skompletoanie moich carbonow w Aso... :mysli:

cena poszala na PW.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.