Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znaczy o co chodzi dokładnie :mysli: a ten przycisk [funk] to do czego służy???? bo ja u siebie to miejsce mam puste :no:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znaczy o co chodzi dokładnie :mysli: a ten przycisk [funk] to do czego służy???? bo ja u siebie to miejsce mam puste :no:

asr jest w tym miejscu :wink4:
Opublikowano

Znaczy o co chodzi dokładnie :mysli: a ten przycisk [funk] to do czego służy???? bo ja u siebie to miejsce mam puste :no:

asr jest w tym miejscu :wink4:

to wiem ja u siebie nie mam ASR ale dalej nie wiem o co chodzi z tym [funk] chyba ze to ASR ukryte :naughty:

Opublikowano
  • Autor

FUNK i wszytsko jasne:D -u mnie to moejsce bylo gole i smutne takie, a ze na wiosne bede cos rezal :cool1: to ori guzik przyda sie w sam raz:)

FUNK ogolnie pochodzi z samochodow ktore mialy dod wyposazenie na specjalne zyczenie (dot. tylko rynku niemieckiego) jak i samochodow specjallisrtycznych (polcja, straz itd)

Opublikowano

...oooo koguty będziesz montował , w sumie nikt jeszcze tego na forum nie rezał :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

dobra bajera :kox: moze posłużyc np w Audio za wyłączanie subwoofera zeby można było spokojnie przewieść teściową do apteki :tongue4:

Opublikowano

Lepszy bylby napis f*ck :polew:

Opublikowano
  • Autor

jakby jaki byl na pewno bylby moj:D .... rozkladalby wtedy prawy fotel:D dla podrozniczek :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 17:35_________________________________________________jak kupowac xenon to 4300K czy 6000K ???

Opublikowano

6000k :decayed:

Opublikowano

? :blink:

topor bierz 5000K :good:

Opublikowano

? :blink:

topor bierz 5000K :good:

popieram :good: sam mam takie :kox:

Opublikowano

4300k ma pawel w s3

ja mam 6000k

sam ocen ktore ci bardziej pasuja :)

Opublikowano
  • Autor

oki...tematem rozstrzygajacym bedzie niedzielny spot;) :wink4:

Opublikowano

topor bierz 5000K :good:

popieram :good: sam mam takie :kox:

siki :thumbdown::tongue4:

Bierz 6000K :wink4: Ostatnio kolega mrogal z Chełma założył 5000K i żałuje :przebiegly: Niby widoczność ciut lepsza przed autem, ale jak dla mnie to to na żółto świeci :thumbdown: Tyle... :tongue4:

Opublikowano

Sam jestes siki.. :gwizdanie:

Opublikowano

Sam jestes siki.. :gwizdanie:

:polew: lepiej nie pisz z czym Ci się to wszystko kojarzy :polew::tongue4:ykk nie rób OT :thumbdown::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehe chcialbym zeby ten xenon byl w miare podobny do oryginalu... zeby nie byl zbyt zolty ani zbyt niebieskawy. :gwizdanie:

Opublikowano

ja polecam ci 6000 sam mam i jestem mega zadowolony :good:

jak chcesz najbardziej podobny do ori .to 4300 :confused4:

Opublikowano

Jak chcesz taki w miare optymalny to bierz 5k jak sie żarniki rozświecą to barwe masz białą z poswiatą niebieskiego :thumbdown: na trasie tego nie widać ale w odbiciach na witrynach sklepowych widać poświate :kox: Porównywalismy z rafalekx kiedys 6k do 5k i okazały sie nieco bielsze, nie duza róznica ale jednak :gwizdanie:

Topor powedz mi jak ty wpadłes na ten przycisk [funk] :naughty:

Opublikowano

Dla tego tego pana największe uznanie za trud włożony w to cacko...moja też potrzebuje takiej odnowy,zbieram się do tego już długo ale mam nadzieję że się ogarnę i ruszę z tematem... :a4fan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.