Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poszło na pw ;):wink4: i teraz strzeż tego numeru jka oka w głoweie:D :naughty:

będę :decayed:

Kowi co za specyficzne przyciski? :naughty:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dziekuuffa:D :)

Opublikowano

Karol zegary masz ori S4?

jest wiekszy kłopot z założeniem-trzeba przestrajać czy cuś?

Opublikowano
  • Autor

tak ori :)

najwiekszy klopot to immo. pozniej tylko przeprogramowac vagiem na diesla i tyle;)

Opublikowano

zamontowałeś już ten zegarek z allegro? :naughty:

Mi on nie przystoi do Twojego auta, jest ze smakiem a tu taki guage :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jesczcze nie doszedl... jutro przyniesie donosiciel mam nadzieje...

aaa zegarek fajna sprawa, w sumie gadzet, upchne go w fajne miejsce i bedzie gitarka:) mysle ze podpasi ...a jak nie to wyleci z auta i tyle;)

Opublikowano

bardziej myślałem o czymś z klasą, typu auto meter czy greddy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mysle ze w dieslu bylby to przerost formy nad trescia...

Opublikowano

Guage czy greddy i to i to działa tak samo, jeśli chodzi o podświetlenie, wszystko można zrobić choćby folią pod kolor, chłopaki na AKP zmieniaja w ten sposób podświetlenie w radiach, więc taki wskaznik to pewno pestka by była :naughty: A w ogóle na jaki kolor to Ci sie bedzie podświetlało :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na biały... cos podobnego do zegarow audi 2000 rok.

Opublikowano

na biały... cos podobnego do zegarow audi 2000 rok.

Jak Ci sie znudzi bedziesz mógł włozyc czerwoną folie za szybke i w prosty sposób skomponuje Ci sie z resztą "światełek" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak sie znudzi to wloze inny;) albo wcale;)

a tak na marginesie mam zajebistyyyyyyyy pomysl na rezanie;) ale jak bedzie troszke cieplej to to zrealizuje. -poki co nie powiem;]

Opublikowano

jak sie znudzi to wloze inny;) albo wcale;)

a tak na marginesie mam zajebistyyyyyyyy pomysl na rezanie;) ale jak bedzie troszke cieplej to to zrealizuje. -poki co nie powiem;]

Wyciągne na gadulcu :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 14:48_________________________________________________Topor dopracuj kratke z boostem do takiego stanu :kox:

b5_s4.jpg

Opublikowano

będzie Cabrio :polew:

jak sie znudzi to wloze inny;) albo wcale;)

a tak na marginesie mam zajebistyyyyyyyy pomysl na rezanie;) ale jak bedzie troszke cieplej to to zrealizuje. -poki co nie powiem;]

Opublikowano

mysle ze w dieslu bylby to przerost formy nad trescia...

i mówi mi to osoba która ma zegary z S4 :decayed::kox:

Opublikowano

mysle ze w dieslu bylby to przerost formy nad trescia...

i mówi mi to osoba która ma zegary z S4 :decayed::kox:

o tym samym pomyślałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z zegarami dziewuchy to bylo inaczej:d po prostu w aucie mialobyc wszystko od S4.... poza tym cena była taka a nie inna... (fajnie miec zegary z eski za cene kostki samej;))i przy okazji jest duzy fis :gwizdanie: :evil:

tak mniej wiecej to wyszło... nie podlaczone bo czekam na flansze w yjsciem na boosta od Jareckiego...

wskaznik.jpg

a teraz wielkie dzieks dla Jaruckiego... za wykonanie mistrzowskiej roboty. -mam nadzieje ze dzis lub jutro flansza bedzie u mnie :> :kox:

Kowi: -Dzieki za fachowe info, kolektora, itd...

Opublikowano

Kowi: -Dzieki za fachowe info, kolektora, itd...

:hi:

jednak poczytałeś battalion i zrobiłes w lewej kratce środkowej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmmm a cos tam bylo na ten temat? nie czytalem battalionu od wczoraj... a ta kratka to wg mnie fajjne miejsce na wskaznik

Opublikowano

Dla mnie najlepsze :kox: Zrób tutorial krótki jak tam wężyk doprowadzić :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.