Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

somes.. masz tu gadu: 9990183 napisz ze jestes z forum A4, bedziesz mial taniej o 20 ziko:d -na budapren z Brico:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

somes.. masz tu gadu: 9990183 napisz ze jestes z forum A4, bedziesz mial taniej o 20 ziko:d -na budapren z Brico:D

na 4 tubki starczy :kox::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

somes.. masz tu gadu: 9990183 napisz ze jestes z forum A4, bedziesz mial taniej o 20 ziko:d -na budapren z Brico:D

na 4 tubki starczy :kox::lol1:

narkoman:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

somes.. masz tu gadu: 9990183 napisz ze jestes z forum A4, bedziesz mial taniej o 20 ziko:d -na budapren z Brico:D

na 4 tubki starczy :kox::lol1:

narkoman:d

pasjonat :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koneser

somes.. masz tu gadu: 9990183 napisz ze jestes z forum A4, bedziesz mial taniej o 20 ziko:d -na budapren z Brico:D

na 4 tubki starczy :kox::lol1:

narkoman:d

pasjonat :naughty:

:polew:

Koneser :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko wygląda jak fabryka, topor rezałeś swoją kratke czy kupowałeś??

Ciezko w tej kratce wycinać otwór :mysli: i druga istotna sprawa działa ci nawiewm przez tą kratke :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba nie karola jest ten filmik wyżej :naughty:

No nie heheh faktycznie :polew: :polew:

Ale boost tak samo zamontowany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko fabryka:D :kox: :gwizdanie: otowor w kratce wycialem goracym nozykiem do tapet, zajelo to troche czasu bo musi byc to robota mega precyzyjna, niemalze do 1mm zeby wskaznik sie trzymal (i tak jest podklejony) ... a ja jednak powrocilem na kilka dni do wersji pierwszej, -home made leder turbo boost gauge :polew:

a tak poza tematem zrobilem dzisiaj trase 300km, po montazu kolektora od AWX'a nic sie nei rozpadlo, auto ładnie ciągnie i reaguje na gaz natychmiastowo.... szkoda ze nie cyknałem fotki jak bardzo byl stary kolektor za***any sadza:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko fabryka:D :kox: :gwizdanie: otowor w kratce wycialem goracym nozykiem do tapet, zajelo to troche czasu bo musi byc to robota mega precyzyjna, niemalze do 1mm zeby wskaznik sie trzymal (i tak jest podklejony) ... a ja jednak powrocilem na kilka dni do wersji pierwszej, -home made leder turbo boost gauge :polew:

a tak poza tematem zrobilem dzisiaj trase 300km, po montazu kolektora od AWX'a nic sie nei rozpadlo, auto ładnie ciągnie i reaguje na gaz natychmiastowo.... szkoda ze nie cyknałem fotki jak bardzo byl stary kolektor za***any sadza:/

bądź co bądź wersja ze skórką była najlepsza :good: aż sobie tak zrobiłem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a:d i powiedz ze nie jestes zgapiacz:D

no kurde no.. obiłem alcantarą ale nie widziała mi się tam ona i skórka pasi lepiej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loozik;) skorka best;)

oczywiście... jutro Ci podrzucę efekt na tym nowym wskaźniku :wink4:

a Ty jak w końcu robisz?

softy sobie teraz darujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po montazu kolektora od AWX'a nic sie nei rozpadlo, auto ładnie ciągnie i reaguje na gaz natychmiastowo.... szkoda ze nie cyknałem fotki jak bardzo byl stary kolektor za***any sadza:/

robiłem ze znajomym ostatnio programik w AFNie i mogliśmy trochę się pohamować bo kilka aut było więc mieliśmy zakład "tylko dla siebie"

1pomiar - 112koni (seria)

2pomiar - wyczyszczony kolektor (nie idealnie) 118koników :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm aju... u mnie w seryjnym kolektorze byl wylot srednicy 1,5cm... wszystko zja***...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po montazu kolektora od AWX'a nic sie nei rozpadlo, auto ładnie ciągnie i reaguje na gaz natychmiastowo.... szkoda ze nie cyknałem fotki jak bardzo byl stary kolektor za***any sadza:/

robiłem ze znajomym ostatnio programik w AFNie i mogliśmy trochę się pohamować bo kilka aut było więc mieliśmy zakład "tylko dla siebie"

1pomiar - 112koni (seria)

2pomiar - wyczyszczony kolektor (nie idealnie) 118koników :naughty:

szkoda że nie miałeś możliwości pomiaru najpierw na serii bez czyszczenia, a później na czystym AWX

...myślę że 119KM to by pękło :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na zapieprzonym kolektorze wyszlo 119,6 kunia, w pon jade na hamownie zobaczyc co teraz pokaza rolki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam 122 :)

szkoda że nie miałeś możliwości pomiaru najpierw na serii bez czyszczenia, a później na czystym AWX

no niestety nikt nie miał kolektora z awx :confused4:

za to koledze po programie wyszło jakoś 130 koni nie pamiętam dokładnie ile była to wartość przed kopceniem, po czym pozbyli się nadkola i dało się wycisnąć 5koni więcej, niestety wyszło też że jego pompa wtryskowa jest na ukończeniu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...