Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok, to bedzie fotostory:) :good:

widze ze zapoczatkowalem rezanie boosta w kratce::D

W końcu

bo juz dawno namawiałem żeby ktoś dłubnął :naughty:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja od samego poczatku mowilem ze wyrazm w nawiewie, :D bo AUDI to nie Japoniec i slupek to hujowizna! Apeluje o rozwage!!:D

Opublikowano

ja od samego poczatku mowilem ze wyrazm w nawiewie, :D bo AUDI to nie Japoniec i slupek to hujowizna! Apeluje o rozwage!!:D

eeeee waż słowa :cool1: u mnie będzie w słupku :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a Ty waż czyny w takim razie:d slupek to zło:D

Opublikowano

a Ty waż czyny w takim razie:d slupek to zło:D

nie czyny a pomysły jak na razie :wink4: ...więc istnieje jeszcze możliwość że jak zobaczę ten wskaźnik w akcji u Ciebie to może się nawrócę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to mam misje...:D poza tym zakladam funclub MIttelkonsole Boost member:D :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 21:51_________________________________________________maly gadzet;) jutro dojdzie jescze oslona na filtr od AJM'a i w koncu podlacze wskaznik turbo, ;)

kikio.jpg

Opublikowano

no to mam misje...:D poza tym zakladam funclub MIttelkonsole Boost member:D :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 21:51_________________________________________________maly gadzet;)

kikio.jpg

Kupił świr :naughty:

Opublikowano

dawaj cene na pw i gdzie kupiłeś? :kox:

Opublikowano

W aso ? ~ 190 pln ? :tongue4:

Opublikowano

JA TEZ CHCĘ TAKIE !!!!

Opublikowano
  • Autor

W aso ? ~ 190 pln ? :tongue4:

bład:) :>

Opublikowano

hmm czy ja wiem :mysli: fajne to jest ale u mnie super rurę zasłoni :kox: gadaj gdzie i za ile :wink4: najwyżej wytnę i wstawię plexe :polew:

Opublikowano

Karolu to zaznaczone na fotce to jest śrubka? :mysli: Jeśli tak to psuje cały efekt...

jak ziarenko piasku w prezerwatywie :decayed: :decayed:

kikio.jpg

Opublikowano

Karolu to zaznaczone na fotce to jest śrubka? :mysli: Jeśli tak to psuje cały efekt...

jak ziarenko piasku w prezerwatywie :decayed: :decayed:

kikio.jpg

Karol nie mów że tam wkręta dałeś :polew::decayed:

Opublikowano

PODAJ NUMER TEGO !!!!!!

Opublikowano

Jaaaka dioda ... Jak na czole pietnastolatki :polew::naughty:

Opublikowano

PODAJ NUMER TEGO !!!!!!

a ty coś taki narwany? :cool1:

Jaaaka dioda ... Jak na czole pietnastolatki :polew::naughty:

:polew: :polew: tu nie można nic wkleić od razu wszystko zostaje wychwycone :decayed:

Opublikowano

tu nie można nic wkleić od razu wszystko zostaje wychwycone :decayed:

nic nie zrobisz :decayed: sami perfekcjoniści tu zaglądają :tongue4:

Opublikowano

tu nie można nic wkleić od razu wszystko zostaje wychwycone :decayed:

nic nie zrobisz :decayed: sami perfekcjoniści tu zaglądają :tongue4:

dlatego zanim wkleję fotkę zawsze to sprawdzam czy coś mi gdzieś nie wystaje czy nie ma brudno itd :decayed:

Opublikowano

PODAJ NUMER TEGO !!!!!!

:decayed:

Był wiele razy już na forum :cool1:

3B0 119 487 C - pokrywa komory silnika AGZ

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.