Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie Tunerzy... tak dla waszej info... przy wylocie musi byc odpowiednia kompresja wiec wywalanie wszytskich tlumikow mija sie z celem... :wink4::decayed::cool1:

Tyczy się to głównie silników wolnossacych :)

Tak jest :) Natomiast katalizator to trzeba wywalać od razu w każdym :decayed:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kat u mnie wywalony, srodkowy wypier*** ale koncowy zostaje... o tak:)

Opublikowano

Najlepiej rurę przelotową :naughty: :naughty:

topor zarzuć filmik jak to brzmi :wink4:

tak jak u mnie :kox:

U mnie też :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

pablo... Ja Twoj wydech widzialem i słyszalem na spocie krakowskim:) :decayed::good:

Opublikowano

topor w jaką moc będziesz celował? jak już wszytko co możliwe zmienisz wizualnie w aucie :decayed:?

Opublikowano
  • Autor

topor w jaką moc będziesz celował? jak już wszytko co możliwe zmienisz wizualnie w aucie :decayed:?

jescze kilka detali do zmiany;d ale jak juz wszytsko co sobie wymyslilem wyrezam celuje w 160-170km

Opublikowano
celuje w 160-170km

prawidłowa odpowiedź :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

sie wie:D lubuskie góra Aju!: :decayed:

Opublikowano

Karolku a TY nie masz golfa? :kox: bo pasujesz mi pod opis gwałciciela :kox::polew: a dają 40tyś zł firmy + 23 zielona góra :gwizdanie:

Opublikowano

Karolku a TY nie masz golfa? :kox: bo pasujesz mi pod opis gwałciciela :kox::polew: a dają 40tyś zł firmy + 23 zielona góra :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: leżę...

Opublikowano
  • Autor

hahahah k**wa Aju:D mam golfa!!;D z tym ze czerwonego:d

Opublikowano

ulalal to nici z kasy :decayed:

Opublikowano

pablo... Ja Twoj wydech widzialem i słyszalem na spocie krakowskim:) :decayed::good:

Kiedy to było :?:

To pewnie jeszcze jak miałem ten stary KM INFERNO i założony katalizator :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pablo... Ja Twoj wydech widzialem i słyszalem na spocie krakowskim:) :decayed::good:

Kiedy to było :?:

To pewnie jeszcze jak miałem ten stary KM INFERNO i założony katalizator :decayed:

to bylo jakos pazdziernik-listopad 2008:)[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:21_________________________________________________siusiaki!:D z UK leci do mnie pro gwint:D :cool1:

Opublikowano

pablo... Ja Twoj wydech widzialem i słyszalem na spocie krakowskim:) :decayed::good:

Kiedy to było :?:

To pewnie jeszcze jak miałem ten stary KM INFERNO i założony katalizator :decayed:

to bylo jakos pazdziernik-listopad 2008:)[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:21_________________________________________________siusiaki!:D z UK leci do mnie pro gwint:D :cool1:

poka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie kowi:D wszytsko jak bedzie skonczone:d

Opublikowano

co to za gwint pro gwint ?

eibach

Opublikowano

co to za gwint pro gwint ?

eibach

nie powie, uparł się :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

ja z gwinta rezygnuje całe szczęście

poszedłem po rozum do głowy

jednak wole jak jest wyżej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmm ja nie chce tyle zeby bylo nisko co sztywno... ET35 i 9j daje sie we znaki przy zwyklum zawiasie;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.