Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PODAJ NUMER TEGO !!!!!!

:decayed:

Był wiele razy już na forum :cool1:

3B0 119 487 C - pokrywa komory silnika AGZ

koszt? :decayed:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PODAJ NUMER TEGO !!!!!!

:decayed:

Był wiele razy już na forum :cool1:

3B0 119 487 C - pokrywa komory silnika AGZ

koszt? :decayed:

:punish::szukaj:

212.51zł

:decayed:

Opublikowano

PODAJ NUMER TEGO !!!!!!

:decayed:

Był wiele razy już na forum :cool1:

3B0 119 487 C - pokrywa komory silnika AGZ

koszt? :decayed:

212zł :decayed:

Topor po znizce ASO kupił :naughty:

Opublikowano

212 zł powiadacie :mysli::mysli::polew:

Opublikowano

ciekawe czy Topor mocno się wk***i jak jutro na aucie taką samą u mnie zobaczy :polew:

Opublikowano
Opublikowano

:punish::szukaj:

212.51zł

:decayed:

eee Cycek :cool1::baseball:

Opublikowano

wiem wiem, że gajos sprzedaje to za 212zł :gwizdanie:

Opublikowano

Topor po znizce ASO kupił :naughty

bo miała wkręt koło zbiornika płynu chłodzącego :decayed:

Opublikowano

bo miała wkręt koło zbiornika płynu chłodzącego :decayed:

:polew:

Topor a kiedy ją na glebe posadzisz? :decayed:

Opublikowano

eee Cycek :cool1::baseball:

Somes :kwiatek:

:decayed:

Opublikowano

eee Cycek :cool1::baseball:

Somes :kwiatek:

:decayed:

:toon::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy Topor mocno się wk***i jak jutro na aucie taką samą u mnie zobaczy :polew:

to ze jestes najwiekszym sciagaczem na forum to ja wiem...:D za oslone nie zaplacilem 200, 100 ani 50zl:) wiec + dla mnie;) poza tym, poki co jest tam mala srubka, ale po zrezaniu bedzie kozak;) bo to nie jest od 1.9 TDI :] poza tym, to nie koniec... planuje mały show and shine pod maska.

Opublikowano

planuje mały show and shine pod maska.

lakierowanie :naughty: :naughty:

u mnie będzie bordo w mordo :decayed:

Opublikowano

to ze jestes najwiekszym sciagaczem na forum to ja wiem...:D

pieprzysz pan głupoty bo to ja Ci to pokazałem i ja pierwszy na forum zapytałem o numer więc mnie nie wkurw...j :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 08:37_________________________________________________

u mnie będzie bordo w mordo :decayed:

no to jak już się tak zwierzamy to u mnie obite :decayed:

Opublikowano

ja wole jednolity kolor w obitym jest tęcza a to nie zawsze pasi do wystroju.... :decayed:

Opublikowano

u mnie mają dominować 3 kolory :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to ze jestes najwiekszym sciagaczem na forum to ja wiem...:D

pieprzysz pan głupoty bo to ja Ci to pokazałem i ja pierwszy na forum zapytałem o numer więc mnie nie wkurw...j :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 08:37_________________________________________________

u mnie będzie bordo w mordo :decayed:

no to jak już się tak zwierzamy to u mnie obite :decayed:

hahah tak samo jak ze strumiennica:D:D prosze CIe esemesik:D

a co do plastikow to ja mam jescze inny pomysl, ale k**wa nie powiem i nie pokaze:D bo zaraz ktos to zreza:D

Opublikowano

W baniach wam sie popierdolilo :polew::naughty:

Opublikowano

W baniach wam sie popierdolilo :polew::naughty:

sp***dalaj stąd :polew:

[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 03:41_________________________________________________

hahah tak samo jak ze strumiennica:D:D prosze CIe esemesik:D

a co do plastikow to ja mam jescze inny pomysl, ale ku***a nie powiem i nie pokaze:D bo zaraz ktos to zreza:D

ok już nic sobie na forum nie mówimy :thumbdown::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.