Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Problem z EGR?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od jakiegoś czasu mam pewne problemy z moim autkiem tj:

- Samochód dość opornie zapala po chłodniejszych nocach.

- Zauważyłem, że samochód kopci przy zimnym silniku lub dynamiczniejszym przyspieszaniu.

- Mam wrażenie, że ostatnio samochód zaczął jakby głośniej chodzić a przy zatrzymywaniu się pod światłami można usłyszeć dość częste przełączanie się zaworu EGR (mam wrażenie, że to EGR).

Nie chcę jeździć po mechanikach żeby uniknąć niepotrzebnych wymian części (wiadomo jak to czasami bywa ze specami).

Jeśli ktoś z Was byłby w stanie podpowiedzieć na co zwrócić uwagę byłbym wdzięczny.

Załączam logi.

BS:

000 - bs000.pnghttp://[/img]

003 - bs003.png[/img]

011 - bs011.pnghttp://[/img]

Logi Dynamiczne:

000 - dyn000.png[/img]

001 - dyn001.pnghttp://[/img]

003 - dyn003.png[/img]

004 - dyn004.pnghttp://[/img]

008 - dyn008a.png[/img]

010 - dyn010.pnghttp://[/img]

011 - dyn011.png[/img]

Logi Statyczne:

000 - stat000.pnghttp://[/img]

001 - stat001.png[/img]

003 - stat003.pnghttp://[/img]

004 - stat004.png[/img]

007 - stat007.pnghttp://[/img]

013 - stat013.png[/img]

014 - stat014.pnghttp://[/img]

018 - stat018.png[/img]

023 - stat023.png[/img]

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zrób jak Ci kolega podpowiada bo nawet na zoomie nic nie widać wartości w konkretnych logach 003 stat. jak i dyn.

Opublikowano

Proponuje wejśc w silnik i odczytac ewentualne błedy, zwróć uwage na temperature silnika gdy jest całkowicie zimny oraz gdy sie całkowicie nagrzeje. Obserwuj jego zachowanie.

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam za zamieszanie. Wcześniej nie wrzucałem ani nie robiłem logów.

Dynamiczne:

Log (0 - 008)

Log (1 - 003,003)

Log (2 - 011,011)

Log (3 - 004)

Log (4 - 001)

Log (5 - 010)

Log (6 - 000,000)

BS:

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 011)

Statyczne:

Log (0 - 003)

Log (1 - 023)

Log (2 - 001)

Log (3 - 004)

Log (4 - 000)

Log (5 - 013)

Log (6 - 007)

Log (7 - 014)

Log (8 - 018)

Mam nadzieję, że teraz będzie coś widać.

Co do błędów to nie było żadnych.

Poprawiłem logi, mógłby ktoś zerknąć? :wink4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 21:43_________________________________________________Pomoże ktoś?

Opublikowano

Nie widzę tutaj nic niepokojącego :)

Opublikowano
  • Autor

Czyli na virusa jak najbardziej się nadaje :naughty:

Zastanawia mnie nadal głośna praca silnika w zakresie 1900-2500 tys obr/min :mysli: Może jakieś nieszczelności w dolocie albo w układzie wydechowym?

,,Magiczne cyferki" niczego nie pokazują? :decayed:

Opublikowano

termostat niemraay albo fura niedogrzana

Opublikowano
  • Autor

Samochód był raczej odpowiednio nagrzany ponieważ najpierw zrobiłem około 15-20 km.

Czyli termostat kwalifikuje się do wymiany?

Opublikowano

zrob logi

01 / 007

17 / 003

Opublikowano

ładne korekcje na pompkach :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.