Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Radio Symphony II problem z odbieraniem zagranicznej stacji [dziwny problem]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów,

Mianowicie w mojej b6 mam problem z sympfhony II, mieszkam 0,5km od czeskiej granicy, (opolszczyzna) i radyjko mi nie odbiera dobrze czeskiej stacji Evropa 2 (puszczaja naprawdę dobra nutę w porównaniu z naszymi polskimi typu rmf i co najwazniejsze nei ma wiadomosci co pol godziny i reklam co 10 minut! :decayed: ), natomiast inne typu rmf/zet całkeim dobrze. Moja poprzednia furmanka (golfik IV) z seryjnym radyjkiem odbierał ta stację bez najmneijszego zająknięcia i w porównaniu do rmf dzięk kryształ!, rodzicom w golfie V z seryjnym radyjkiem również odbiera bardzo dobrze, wszystkim moim znajomym właśnie ta stacja odbiera najlepiej w przeróżnych radiach jakei posiadają w porównaniu do rmf/zet... A mi w symphny niestety coś nie:( Jak złapie dobry sygnał to po przejechaniu jakieś 50-100 metrów znowu są szumy większe lub mniejsze...

Koledzy o co w tym chodzi? Czy to radio ma cos zaprogramowane żeby zagranicznych nie odbierał czy jaki kij? W moim terenie to własnie czeskie stacje maja najlepszy jakościowo sygnał z uwagi na sasiadujace granice, a mi jak na złość odbiera najgorzej...

Jak to usprawnić? Pozdrawiam i licze na pomoc bo to moja ulubiona stacja :)

Opublikowano

Radio nie ma tu raczej nic do powiedzenia podejrzewam że masz walnięty wzmacniacz antenowy. Na początek sprawdź połączenie czy kabel antenowy nie ma przerwy. Możesz sprawdzić czy z radia dochodzi zasilanie na wzmacniacz ale jeszcze nie spotkałem się z tym żeby radio nie podawało napiecia, co innego że może być przerwa na kablu i to trzeba sprawdzić.

Opublikowano

Sprawdź na jakiej częstotliwości łapiesz tą stację, czy na tej samej co znajomi, czy może łapie jakiś dalszy nadajnik.

Opublikowano

tak czy tak rds by mu przełączył na najlepszą częstotliwość.

Opublikowano

tak czy tak rds by mu przełączył na najlepszą częstotliwość.

W teorii tak, w praktyce czasami nie. W mojej miejscowości RMF łapię na dwóch częstotliwościach i nie wiedzieć czemu RDS czasami przełącza się na tą słabszą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.