Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Które felunek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cały czas szukałem 16' przekonaliscie mnie do 17' :naughty:

to teraz poradzcie co mam kupić :mysli: kwota na felunek to 2 tyś, felgi tylko nowe i żadne No Name ze względu :

zazwyczaj te felgi nie wybaczają błędów ( jazda po dziurach,krawęzniki) a ja moge je popełniać :embarrassed:

bo cały czas jeżdziłem na wysokim profilu,

znalazłem coś takiego: http://moto.allegro.pl/item329593793_felgi_toora_17_5x112_audi_vw_merc_kit_zawory.html

pytanie czy felga TOORA to dobra felga chodzi mi o wytrzymałośc.

Czekam na inne propozycje :przebiegly:

Opublikowano

Toora to makaron . Delikatne to strasznie :thumbdown:

Poszukaj coś w oryginale a będziesz zadowolony :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Toora to makaron . Delikatne to strasznie :thumbdown:

Poszukaj coś w oryginale a będziesz zadowolony :decayed:

A tak bardzo mi by pasowały ( odcień ) :evil:

Co myslisz o takich jak ma kolega Trzeniu... http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/b6_bdh_audi_a4_25_v6_tdi_quattro_sedan-t18742.0.html na avancie też fajnie wygladą, solidne ori fele :th:

Jeszcze niedawno były u mnie na 1 miejscu, ale: w orginale trzeba dać ponad 2 tyś. i troche tego jest za dużo na drogach,

Opublikowano

co wy gadacie z tymi toora-mi?? bzdury ja mam toore (17'')jeżdżę po KRAKOWIE i nic się z nimi nie dzieję, a kolega ma te co pokazałeś(16'') już trzy lata w oplu i nic sie z nimi również nie dzieję, wiec ja je polecam

ps. dobry kierowca da rade pogiąć nawet 15'' :polew: :polew:

Opublikowano

Jeszcze niedawno były u mnie na 1 miejscu, ale: w orginale trzeba dać ponad 2 tyś. i troche tego jest za dużo na drogach,

Ja sam takie poluje :decayed:

Co do ceny :

http://moto.allegro.pl/item327519221__audi_a3_8p0_vw_golf_5_17_5x112.html

http://moto.allegro.pl/item334850267_felgi_z_oponami_17_audi_a3_a4_a6_vw_passat.html

http://moto.allegro.pl/item329585944_felgi_z_oponami_letnimi_do_audi_a4.html

Opublikowano
  • Autor

co wy gadacie z tymi toora-mi?? bzdury ja mam toore (17'')jeżdżę po KRAKOWIE i nic się z nimi nie dzieję, a kolega ma te co pokazałeś(16'') już trzy lata w oplu i nic sie z nimi również nie dzieję, wiec ja je polecam

ps. dobry kierowca da rade pogiąć nawet 15'' :polew: :polew:

Mów mi tak dalej a zaraz je kupie :naughty:

Niech ktoś jeszcze doda sprawdzoną opinie :hi:

Jeszcze niedawno były u mnie na 1 miejscu, ale: w orginale trzeba dać ponad 2 tyś. i troche tego jest za dużo na drogach,

Ja sam takie poluje :decayed:

Co do ceny :

http://moto.allegro.pl/item327519221__audi_a3_8p0_vw_golf_5_17_5x112.html

http://moto.allegro.pl/item334850267_felgi_z_oponami_17_audi_a3_a4_a6_vw_passat.html

http://moto.allegro.pl/item329585944_felgi_z_oponami_letnimi_do_audi_a4.html

1.propozycja za duże ET

2. i 3. Używki odpadają.

Opublikowano

ps. dobry kierowca da rade pogiąć nawet 15'' :polew: :polew:

też prawda, a te Toory jeszcze nie takie złe :cool:

Opublikowano

Tez uważam że Toory nie są złe.Na dokładnie takich Moja żona jezdziła na 195/50/15 na peugeocie 206 i nic się z nimi nie działo.Wykonanie łądne i jakościowo też. :th:

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.