Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Drgania po wymianie podpory wału


michalmx3

Rekomendowane odpowiedzi

podaję:

Auto-Service. Edward Zuba

30-721 Kraków, Przewóz 49

woj. Małopolskie, pow. Kraków, gm. Kraków

Samochody - Stacje Obsługi, Mechanicy

Tel: 12 656 26 50

Kom.: 602 193 478

Więcej... http://www.pkt.pl/s/krakow/100442124/auto-service_edward_zuba.html#ixzz1m5XpA8MF

Ja mam jeszcze do weryfikacji drobne drgania, które zostały (może poprawka, może dyfer, może wieloklin itd...)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołaczę sie do watku gdyż czeka mnie wymiana podpory i tak sie zastanawiam komu to zlecić zeby nei mieć taich własnie prolemów później. Kolego mogłbys podać jakies namiary na ten warsztat w Krakowie najlepiej tel. a jaknei to choć adres nazwę?

Tadek jak ja zakupie wszystkie graty do Q to grupowo zrobimy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może temat z przed lat ale dodam od siebie tyle ze te zamienniki podpór na allegro nadają sie do śmieci !! Są za sztywne !! Oryginalna podpora jest miekka i ma przyjmować bicia(wiadomo delikatne) a nie przenosić na karoserie. Ja po wymianie na tym zamienniku miałem to co koledzy. Robiłem wyważanie itp rzeczy (w zakładach co sie tym zajmuja) i dalej to samo. Skapłem sie po tym jak wiertarka przewiercilem kilka dziur w gumie pseudo nowej zamiennej podporze. Zaczęła się poddawać ( mozna bylo poruszać nią góra dół i na boki). Kupiłem od omegi A (corteco, lemforder albo febi + łozysko nowe z febi) i po delikatnej przeróbce ( 10 min roboty ale trzeba mieć miga) jest jak nowa i działa idealnie. Najlepsze ze ten cholerny zamiennik z allegro kosztowal mnie 120 zł a podpora z omegi a 60 zł z febi + łozysko 46 zł i troche pracy. Nie polecam tego guw.. z allegro !!!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...