Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] A4 Avant by Mathieusz1989 :D


mathieusz1989

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić moją Audi :)

w skrócie: Audi kupione poprzez kuzyna na Litewskiej giełdzie, sprowadzone w marcu 2011 z Francji, sprawdzone czujnikiem lakieru, nie bity nie szpachlowany, szyby w oryginale, maska i błotniki malowany ale jak na 10 lat to chyba norma :)

A4 Avant 1.9 TDI, AJM 115 KM, przebieg 276 tys., srebrny 2001 r

Coś z wyposażenia: Wbudowane radio Audi Symphony, CB Johny II :) reszta chyba jak w większości aut :) klimatronic, bez skóry, Asr...

Koła lato alu audi 15'' Continental conticontact 2 205/60/15; zima alu audi 15'' Debica frigo 2 195/65/15 :)

Mechanika: standard narazie bez żadnych zmian, zawieszenie ori audi (jeszcze ok)

Dotychczas wymieniony rozrząd (Dayton, Ina), wiatrak chłodnicy, wiatrak klimy, oleje i filtry (Total Quartz Ineo 504/507 5W30) - taki był taki zalałem. po 13 tys wziął 0,5 l

Typowe ''rodzinne autko'' na codzień :)

Zdj_cie0000.jpg

a4_018.jpg

a4_024.jpg

a4_032.jpg

Fotki tylko takie, świeżych jeszcze nie mam, te są z dnia kiedy odbierałem auto. ale z czasem uzupełnie :)

Mogę się jeszcze podzielić inf dlaczego auto z Francji kupione na Litwie?

Może ktos z Was słyszał kiedyś o kupowaniu auta właśnie tam. Jedne z największych giełd samochodowych w Europie. zdarzają się oszustwa i sprzedawanie "nie bitych od dziadka z Niemiec" ale większość Litwinów robi tak......>>>> Bierze lawetę (tira) i jedzie np do takich Niemiec, Belgi, Francji i "czyści" komis czyli bierze wszystko co stoi na placu. Właścicielowi komisu to jak najbardziej na rękę ale sprzedając 10 aut na raz daję niezły upust. Litwin jedzie do siebie z tymi autami i staje na giełdzie. Sprzedaję je nie myjąc ich, nie naprawiając nie kręcąc liczników. NIC! kto ma znajomości na Litwie to jak np mój kuzyn dostaje mms z fotką auta i cenę i szczerze to kupuje auto jak ono jeszcze nie wjechało do Polski. Tak samo było z moim audi. Kupione od handlarza z którym on robi juz interes kilka lat. Ktoś może powiedzieć ze kupowanie kota w worku ale opłaciło się "technicznie'' i oczywiście finansowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więcej fotek?? i lepszym kalkulatorem :mysli: Wnętrze np.

Z opisu wynika, że 2din a wiec jakiś plus już jest :decayed:

Ogólnie z tej małej ilości info wynika, że nawet fajne autko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka koza :blink: rok temu moja taka była :decayed: mało zdjęć żeby coś więcej napisać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna baza do modów, rocznik fajny, świeże w miarę to autko.

Mnie się podoba, bezawaryjności życzę.

PS. Jakbyś nie napisal że 276 tysi to patrzac zdjęcie od razu powiedzialbym ze jest 352 tysie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak pisałem zdjęć świeżych nie mam a te są takie niezbyt :P

po zakupie wystarczyło pojechac na myjnie wyprac tapicerka, poźniej polerka i wszystko 10 lat młodzsze się wydaje :)

życzenia bezawaryjności by się przydały chociaż juz jest podejżenie uszczelki pod głowicą bo woda gdzieś znika, dymi na biało, problemy z ogrzewaniem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jakbyś nie napisal że 276 tysi to patrzac zdjęcie od razu powiedzialbym ze jest 352 tysie :mysli:

a po czym wnioskujesz ? skaner w oku czy jak ... czy to ze brudny dywanik to pewnie z 70 tys wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jakbyś nie napisal że 276 tysi to patrzac zdjęcie od razu powiedzialbym ze jest 352 tysie :mysli:

a po czym wnioskujesz ? skaner w oku czy jak ... czy to ze brudny dywanik to pewnie z 70 tys wiecej :D

No na liczniku wygląda, jakby było 352kkm, bo rozmazane jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jakbyś nie napisal że 276 tysi to patrzac zdjęcie od razu powiedzialbym ze jest 352 tysie :mysli:

a po czym wnioskujesz ? skaner w oku czy jak ... czy to ze brudny dywanik to pewnie z 70 tys wiecej :D

no spójrz na zdjęcie licznika......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Koledzy, Koledzy :> po co niby miałbym kłamać ile jest na liczniku? :mysli: zapewniam jeszcze raz że na tamtym zdjęciu jest 262 z kawałkiem a dla rozwiania wszystkich wątpliwości jutro postaram się dodać nowsze zdjęcia i oczywiście wyraźne zdjęcie licznika z aktualnym 276 z hakiem :decayed::wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 18:52_________________________________________________Proszę bardzo :) zdjęcie licznika :Pzdjcie0070qn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...