Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r


grzesioo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde dopiero w marcu ? Kaszana :(

Widzisz Dziku , jakbyś był w gimnazjum to byś pojechał nachlać się w styczniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze ktos pogada z giertychem i przesunie ferie :mrgreen:

[ Dodano: 03-11-2006, 11:20 ]

gimnazjum to byś pojechał nachlać się w styczniu

wiesz Hugo u nas to nic nie wiadomo i jeszcze tak zrobimy a wiec nie podpuszczaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany to kiedy ten zlocik :?: bo po ostatnich postach to się on oddala coraz bardziej a jak się nie odbędzie to zostawi to trwaly ślad w mojej psychice taki jestem nagrzany :twisted:

no i moi znajomi też sie niecierpliwią (patrz emotioikonki na dole) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze ktos pogada z giertychem i przesunie ferie :mrgreen:

romek powinien kare uczniom zrobić za to co wyprawiają a wtedy my wskoczymy na ich miejsce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie ma nad czym myśleć , tylko rezerwować termin :) Czekam na info i dzwonie potwierdzić termin i możemy zbierać kase i robić rezerwacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie ma nad czym myśleć , tylko rezerwować termin :) Czekam na info i dzwonie potwierdzić termin i możemy zbierać kase i robić rezerwacje

Ja jestem za i dlamnie prosze rezerwacje najwyżej jak sie cos zmieni przed marcem to można pohandlowac rezerwaacjami jak komus niebędzie pasować to odsprzeda swoje miejsce a myśle że chętnych niebędzie brakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic innego tutaj nie wyradzimy tak musi byc bedzie snieg czy nie wazne bysmy my byli :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hugo rob rezerwacje i wplacamy pln'y ;) niema co debatowac, poczatek marca moze byc, najwyzej w blotku sie potaplamy

Ok to w poniedziałek dzwonie i dogadam szczegóły :) Zrobie wstępną rezerwacje i założe wątek gdzie zrobimy liste , tych którzy jadą i wpłacili kase , bo będe musiał potwierdzić ilość ludzików .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze calosc zeby pozniej nie bylo zbednych akcji

Dokładnie tak jak Lukas pisze.Zbieramy kase ja potwierdzam rezerwacje na konkretną ilość miejsc i przelewam zaliczke , a reszta leży na koncie i czeka do zlotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos pozniej nie pojedzie i nie znajdzie zastepstwa to my sie za ta gotowke pobawimy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a reszta leży na koncie

to moze u mnie, zawsze jakis procent urośnie :mrgreen: :lol: :twisted:

Przecież ten procent co urośnie to i tak zamienimy w ciecz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak zamienimy w ciecz

w ON na powrot :?: :mrgreen:

jak beda pelne baki przed rozpoczeciem imprezy to mysle ze jakos wystarczy na powrot :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że niema potrzeby wpłacać całości kasy 5 miesiący do przodu starczyło by zaliczke Izbie wpłacic i tyle kto niepojedzie temu zaliczka przepadnie i tyle albo ktos wskoczy w jego miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt nie twierdzi ze to juz musimy wplacic calosc na 5 miesiecy wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...