Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r


grzesioo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myśle że niema potrzeby wpłacać całości kasy 5 miesiący do przodu starczyło by zaliczke Izbie wpłacic i tyle kto niepojedzie temu zaliczka przepadnie i tyle albo ktos wskoczy w jego miejsce

4 miesiące :) Oczywiście ja nie każe wpłacać całosci już teraz :) Zbiore od każdego jakąś część na zaliczke , a reszte zbierzemy na miesiąc przed zlotem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że niema potrzeby wpłacać całości kasy 5 miesiący do przodu starczyło by zaliczke Izbie wpłacic i tyle kto niepojedzie temu zaliczka przepadnie i tyle albo ktos wskoczy w jego miejsce

4 miesiące :) Oczywiście ja nie każe wpłacać całosci już teraz :) Zbiore od każdego jakąś część na zaliczke , a reszte zbierzemy na miesiąc przed zlotem :wink:

No tak to jest gitara i to nie żebym Ci nieufał ale jak niedożyje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Rozmawiałem właśnie i zrobiłem wstępną rezerwacje na 2,3,4 marca.Do dyspozycji mają 40 miejsc w 2 budynkach.Musimy jak najszybciej potwierdzić tą rezerwacje bo już ludziki rezerwują sobie terminy :) Także czekam na potwierdzenia od Was i robie zbiórke kasy na zaliczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem więcej, 2xTAK na teraz deklarację złożyłem ja i moja żona.

I kto będzie lepszy...? - MY, a o kim będą pisać w gazetach...? - O NAS :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co moge powiedziec ze bede ale na 1 noc na 2 nie dam rady ale mam na tyle blisko ze termin jest mi obojetny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co moge powiedziec ze bede ale na 1 noc na 2 nie dam rady ale mam na tyle blisko ze termin jest mi obojetny :wink:

Ok to rezerwuje Ci 1 miejsce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomosc koledzy w wisle spadlo tej nocy duzo sniegu wiem co mowie bo widze z domu osniezone stoki :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...