Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak zdjąc wskazówki zegarów ...


spanky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie jak w temacie ...

czy jest jakas procedura zdejmowania wskazówek ... gdziesz czytalem ze inaczej zdejmuje sie wskazówki od predkosciomierza/obrotomierza a inaczej od temp wody/oleju/paliwa/napiecia itp ...

ktos juz to robil , ma jakies cenne wskazówki ... :mysli:

dzieki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w w B5 ale w B6 schodzą zwyczajnie. Pociągasz i tyle. Tylko może faktycznie zrobi to ktoś bardziej delikatny i mniej gruboskórny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj na parking kauflanda, po polowce walimy i ja Ci je zdjeme :wink4:

"bedzie Pan zadowoooolony" :polew:

taaa .. po polowce to bys do samochodu nie trafil .... :polew:

Nie wiem jak w w B5 ale w B6 schodzą zwyczajnie. Pociągasz i tyle.

no wlasnie widac w B5 jest inaczej ... probowalem i jakosc nie chce zejsc [a gowno strasznie delikatne i nie chcialem nic polamac ]....

Tylko może faktycznie zrobi to ktoś bardziej delikatny i mniej gruboskórny :tongue4:

moze Ty ...masz takie kobiece raczki .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze Ty ...masz takie kobiece raczki ....

Ta szrama pod okiem co to ją od Wisły posiadasz to nie jest od tego, że nie trafiłeś w drzwi...Panie M. :polew: :polew:

A żeby było na temat to tak moge się podjąc zdjęcia tych wskazówek... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szrama pod okiem co to ją od Wisły posiadasz to nie jest od tego, że nie trafiłeś w drzwi...Panie M. :polew: :polew:

nie dosc ze raczki masz jak kobieta to jeszcze marzysz tak jak ona [nierealnie ... ] :naughty:

a wracajac do tematu to w sobote spokojnie nad tym posiedze i zobacze co z tego wyjdzie ....

kiedy co jak i o której ?

czasami [narazie raz] z wustylem uskuteczniamy spoty piaseczynskie ... :naughty: a i do Nadarzyna/Maximusa mam teraz rzut beretem .... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.

sa dwa typy wskazowek zakladane na drazek i wkladane wraz z drazkiem.

z obu typow sciaga sie tak samo:

trzeba je podwazyc w srodkowej czesci, trzeba uwazac aby nie oderwac czarnego plastiku.

szczegolna ostroznosc trzeba przylozyc podczas skladania spowrotem tych z drazkiem. ja uszkodzilem ta od czujnika paliwa i teraz sie nie rusza bo nie trafilem w miejsce gdzie powinnien byc.

VDO maja na drazek a NSI UK maja z drazkiem.

Wszystkie wskazowki sciaga sie tak samo (ja tak scigalem) nie zauwazylem innego sposobu do poszczelonych wskazowek poza zegarkiem. Najpier srodek (godzinowa) a potem minutowa. Powodzenia. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba je podwazyc w srodkowej czesci, trzeba uwazac aby nie oderwac czarnego plastiku.

masz na mysli ten czarny plastikowy kapturek .. on bardzo ładnie schodzi i jest po to zeby byla tylko podswietlona czerwona wskazówka ....

zobacze jak mi pojdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami [narazie raz] z wustylem uskuteczniamy spoty piaseczynskie ... :naughty: a i do Nadarzyna/Maximusa mam teraz rzut beretem ....

MOŻESZ WPADAĆ :naughty:

Popatrzeć :naughty:

ewentualnie pieprznie cie zaszczyt puszczenia mojej bestii z kreski :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba je podwazyc w srodkowej czesci, trzeba uwazac aby nie oderwac czarnego plastiku.

masz na mysli ten czarny plastikowy kapturek .. on bardzo ładnie schodzi i jest po to zeby byla tylko podswietlona czerwona wskazówka ....

zobacze jak mi pojdzie ...

tak to prawda, wydawalo mi sie ze on jest na stale polaczony z przezroczysta czescia, ale pewnie masz racje ze mozna go zdjac wczesniej, ale ja ich nie sciagalem. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, widelec do dosklonale narzedze, szkoda ze o tym wczesnien nie wiedzialem, oszczedzilbym sobie spor stresu :decayed: Szacunek

leoncjo.

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierałem już kilka zegarów i jak do tej pory dobrze mi szło.....jako dzwigni do zsuwania wskazówki zawsze używałem widelca :naughty: .

widac widelec to najlepsze narzedzie ... [sporo osob tak wlasnie zdejmowala wskazówki] ciekawe czy mi sie uda .... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zalozylem spowrotem wkazowki to przekrecalem je od jednego kranca do drugiego jak sie pojawial opor to wowczas troche jeszcze nacisnac wowczas skazowka obroci sie na kroccu i widzialem gdzie sie zatrzymuja i ustawilem je tak aby zostawaly na "zerach". musze to jeszcze troche skorygowac bo wskazowka licznika mi opada troche ponizej zera nie duzo ale jednak i tak samo mam z obrotomierzem, pozostale wskazniki o dziwo pokazuja idealnie. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób należy zamontować wskazówki żeby licznik nie przekłamywał? Czy trzeba jakoś zaznaczyć położenie wskazówki względem ośki na której jest ona osadzona?

zapnij Vag'a i zrob test zegarów .... w drugim tescie wskazówki przy prawidlowym ustawieniu powinny ustawic sie rowno na srodku tarczy ....

[najlepiej zapiac zegary bez wskazówek zrobic test Vag'iem i włozyc wskazówki w momencie ustawienia bolcy od wskazówek na polowie tarczy]

p.s to jest pomysl [nie mój :decayed:]... osobiscie jeszcze tego nie robilem ... [bede grzebal w sobote :naughty:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...