Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sterownik ABS,


bogdansky

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanie , może ktoś przerabiał temat , czy można sterownik pompy o numerze 8E061411A zastąpić sterownikiem 8E061411AB, dodam ze oba sterowniki mają takie same wyjście na przewody hamulcowe i podłączenie kostki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

A - ABS/EDS

AB - ABS/ASR

ale zawsze mozesz byc pierwszy kto to sprawdzi :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 18:09_________________________________________________a tak na marginesie to jaki masz problem ze sterownikiem ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z końcówką A jest bardzo ciężko zdobyc

nie da sie naprawic Twojego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się go otworzyć ale nie znalazł się nikt kto by go naprawił, standard jest odlutowany drucik, jak mówisz że ciężko zdobyć z literką A to będę musiał poszukać jakiegoś elektryka :cool1:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 22:37_________________________________________________a nie orientuje się ktoś czy można w ogóle podmienić ten sterownik 8E061411A na jakiś inny? z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna podmienic na pewno na E, ale te sa tez rzadkie, ogolnie od Q sa rzadkie

polecalbym ci naprawic, ja wyrwalem uzywke ale tanio, a jak naprawisz to bedziesz mial na pewno spokoj ze ci nei padnie, ale tez oczywiscie napraw w sensownych pieniadzach (150-200zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro sa ogloszenia osob ktore naprawiaja sterowniki

i jedna uwaga, nie rozszczelniaj bloku bo bedziesz mial klopot z odpowietrzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluzuj zbiorniczek spryskow i plynu wspomagania, odkrec sam sterownik, dobrze go zabezpiecz zeby cewki w paczce sie nie majtaly bo sie pourywaja i wyslij do naprawy pozadnej firmie ktora da gwarancje ze 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to spoko , płynu nie spuściłem, a jak to jest , czytałem u jednego gościa na aukcji co naprawia sterowniki ze po wyjęciu sterownika można normalnie jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc napisal prawidlowo

blok ABS masz nienaruszony a odpiety tylko sterownik

hamulce sa normalne tyle ze bez ABS-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...