Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] MCE w wersji high, a multifunkcja z B6


adriand

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

mam pytanie. w aucie posiadam MCE w wersji high (pełny FIS, kontrola żarówek, itd), tempomat, czujnik zmierzchu etc. Moje pytanie brzmi: Jako, że pod kierownicą siedzi oczywiście jakaś taśma, to czy ona jest w stanie obłużyć kierę multifunkcyjną z b6? Chcę kupić samą poduchę z przyciskami i dołożyć.

dzięki za odpowiedzi,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jaka masz tasme i kierownice. W wielu przypadkach potrzebny jest jeszcze modul tzw trapez. W kwestii multifunkcji MCE nie ma zadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tu jest problem, bo nie wiem. żeby to sprawdzić, trzeba zdejmować kierownicę i sczytać z naklejki kody, czy jest jakaś inna opcja (np. kody wyposażenia, korelacja z innymi funkcjami wyposażenia- występowało np. tylko z taką taśmą albo inną)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasma mogla wystepowac z grzana kierownica lub tez z kierownica ze zmiana biegow dla skrzyni automatycznej. Najlepiej to sprawdzic sczytujac z naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia manual, a kiera niegrzana niestety:)

To marne szanse na to ze tasma bedzie obslugiwala multifunkcje. Musisz sie do niej dobrac i zczytac numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz nic demontować to możesz zczytać to Vagiem-jak masz do niego dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystkie numery :)

* Lowline

o kierownica: standardowa 4-ramienna kierownica

o dostępne funkcje: manetka komputera pokładowego (trip computer) (nie wspiera tempomatu !)

o numer VAG: 8E0 953 549 F (8E0953549F)

* Midline

o kierownica : standardowa 4-ramienna kierownica, sportowa kierownica trójramienna, kierownica multifunkcyjna

o dostępne funkcje: manetka komputera pokładowego (trip computer), tempomat (Cruise Control)

o numer VAG: 8E0 953 549 L (8E0953549L), 8E0 953 549 N (8E0953549N)

* Highline

o kierownica : standardowa 4-ramienna kierownica, sportowa kierownica trójramienna, kierownica multifunkcyjna

o dostępne funkcje: manetka komputera pokładowego (trip computer), tempomat (Cruise Control), kierownica podgrzewana

o numer VAG: 8E0 953 549 M (8E0953549M), 8E0 953 549 P (8E0953549P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie jeszcze raz o co chodzi. Pytanie jest o tasme, a nie o moduł manetek.

@ studziany - gdzie vag/vcds pokazuje nr tasmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste :decayed: trza drzeć poduszke i sprawdzić ile jest pinow :)

Tu jest wszystko opisane co i jak :)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.1380

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

mam pytanie. w aucie posiadam MCE w wersji high (pełny FIS, kontrola żarówek, itd), tempomat, czujnik zmierzchu etc. Moje pytanie brzmi: Jako, że pod kierownicą siedzi oczywiście jakaś taśma, to czy ona jest w stanie obłużyć kierę multifunkcyjną z b6? Chcę kupić samą poduchę z przyciskami i dołożyć.

dzięki za odpowiedzi,

pozdrawiam

Kupno samej poduchy z przyciskami to nie wszystko potrzebny jest jeszcze trapez w kierownicę tak pisał kol. letallec, taśma do połączenia przycisków z tym trapezem, inna jest też wiązka poduszki powietrznej :wink4: piszę oczywiście o poduszce multi z B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...