Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tylne Lampy LED Avant, czy ktoś ma na aucie?


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

widzialem avanta z takimi lampkami - w nocy wygladalo to niezle, w dzien pewnie gorzej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem do siebie takie tylko że RED-SMOKE, z ciemnym środkiem, jak przyjdą to założę i pokażę :hi:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 11:33_________________________________________________wg mnie jedyne sensowne lampy do b5 avanta, poza fabryką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt tych lamp? Podejdą do przedlifta?

Najlepiej daj link do aukcji :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt tych lamp? Podejdą do przedlifta?

Najlepiej daj link do aukcji :wink4::decayed:

http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2037549459.html

Dzięki :good:

Cena :wallbash::shocked::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z ciemnym srodkiem nawet wygladaja :good::decayed:

ciemne wnętrze :kox: z jasnym będzie lipa

w poniedziałek powinny mi dojść to jak tylko założę to zobaczymy jak to na ciemnym aucie wygląda :)

kupiłeś :shocked: szacun :decayed: trochę z tymi cenami to przesadzają, ori lampy do innych nowszych modeli są tańsze niż te do starego b5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z ciemnym srodkiem nawet wygladaja :good::decayed:

ciemne wnętrze :kox: z jasnym będzie lipa

w poniedziałek powinny mi dojść to jak tylko założę to zobaczymy jak to na ciemnym aucie wygląda :)

kupiłeś :shocked: szacun :decayed: trochę z tymi cenami to przesadzają, ori lampy do innych nowszych modeli są tańsze niż te do starego b5

dostałem w prezencie :decayed: :decayed: :decayed: ciekawy jestem efektu, miałem w planach kupic zwykłe lexusy uszkodzone i samemu wysadzić ledami mniej więcej w takim układzie jak są tutaj. naciąłem się przypadkiem na lampy, ktoś na audizine się pytał o te lampy ale nikt nie wiedział, przegrzebałem alledrogo i się znalazły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde fajne prezenty dostajesz :D tylko pozazdroscic :kox: jak zalozysz pochwal sie fotkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indywidualność kosztuje :naughty:

Ledy takie jak moje (z czarnym środkiem) są dostępne tylko na ebay-u, w dodatku za sporą kasę.

Ale przynajmniej pojedyńcze osoby takie ledy będą mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś dzwoniłem do gościa z allegro i pytałem o takie lampy...i mianowicie dowiedziałem się że jest gwarancja 2 lata....a po dwóch latach jak się spali taka dioda to ponoć nic nie da się zrobić bo są nie wymienialne...tak powiedział gość który je sprzedawał, a już dużo aut widzę na mieście z popalonymi tymi diodami...i wygląda to nie ciekawie

ps. są też ciemne

2037549490

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś dzwoniłem do gościa z allegro i pytałem o takie lampy...i mianowicie dowiedziałem się że jest gwarancja 2 lata....a po dwóch latach jak się spali taka dioda to ponoć nic nie da się zrobić bo są nie wymienialne...tak powiedział gość który je sprzedawał, a już dużo aut widzę na mieście z popalonymi tymi diodami...i wygląda to nie ciekawie

nie ma ryzyka - nie ma zabawy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie masz racje, ale z drugiej strony patrzac po naszym forum, ludzie tu takie rzeczy rezaja ze wymiana tych diod raz dwa bedzie opanowana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w ciągu dwóch lat jakaś dioda padnie to luz bo gwarancja, a jak później to będziemy rezać :decayed:

ciekaw jestem jak to będzie wyglądać :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...