Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Mały update..

gałka z RS4, do kompletu brakuje mi ramki 1NK, która przyjdzie niebawem

http://i.imgur.com/bCwB2pul.jpg

na żywo wygląda pierwsza klasa :slina:

Dużo taka gała PLNufff jeśli można zapytać ??

Nówka ok 1000pln w aso , używki się trafiają dość rzadko i nie widziałem taniej jak 350pln.

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 08:13 ----------

Ramki black wrzucone, zdjęcia z d*py bo auto usyfione, ale coś widać :) Uszczelki umyte dokładnie APC i nałożony 303 Aerospace Protectant żeby nadac im świeżości i nowego wyglądu.

Teraz czekam na czarne relingi, a potem czeka mnie zakup reszty pakietu "black-optik" czyli listwy zderzaka tył, grilla i atrapy zderzaka.

wOg5rKA.jpg

jMGj6II.jpg

f3L5FSH.jpg

Opublikowano

tak jak mówiłem przez tel. podziwiam zapał, to lubie bo to takie proste nie było :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Marcin drugi raz bym się nie zdecydował tego robić, a z drugiej strony można nieco poćwiczyć rozbieranie tapicerek, ramek okiennych :grin:

Na razie jest bida, wskoczy reszta pakietu to może zacznie wyglądać :wink:

Póki co teraz kilka niespodziewajek będzie w środku :naughty:

Opublikowano

hehe, pewnie będzie grubo, no ale tak ma być :grin::naughty:

Opublikowano
Mały update..

gałka z RS4, do kompletu brakuje mi ramki 1NK, która przyjdzie niebawem

http://i.imgur.com/bCwB2pul.jpg

na żywo wygląda pierwsza klasa :slina:

Dużo taka gała PLNufff jeśli można zapytać ??

Nówka ok 1000pln w aso , używki się trafiają dość rzadko i nie widziałem taniej jak 350pln.

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 08:13 ----------

Ramki black wrzucone, zdjęcia z d*py bo auto usyfione, ale coś widać :) Uszczelki umyte dokładnie APC i nałożony 303 Aerospace Protectant żeby nadac im świeżości i nowego wyglądu.

Teraz czekam na czarne relingi, a potem czeka mnie zakup reszty pakietu "black-optik" czyli listwy zderzaka tył, grilla i atrapy zderzaka.

http://i.imgur.com/wOg5rKA.jpg

http://i.imgur.com/jMGj6II.jpg

http://i.imgur.com/f3L5FSH.jpg

też chcę mieć tyle garażów :wink: oddzielnie bym stawiał swoje dupowozy

opanuj się trochę z modami ale bez chromu ładniej :decayed:

Opublikowano

Zacnie furka wygląda... widziałem Cię ostatnio na mieście :) za późno się skapłem i nie mrugałem vs nie trąbiłem... te czarne relingi, aż się proszą o założenie... pomaluj je choćby plastidipem - zwał jak zwał :)

idzie wiosna - można by jakiegoś mini spota zrobić na sublach z Uchem??

Opublikowano
  • Autor
Zacnie furka wygląda... widziałem Cię ostatnio na mieście :) za późno się skapłem i nie mrugałem vs nie trąbiłem... te czarne relingi, aż się proszą o założenie... pomaluj je choćby plastidipem - zwał jak zwał :)

idzie wiosna - można by jakiegoś mini spota zrobić na sublach z Uchem??

Ja Ciebie za to nie mogę ustrzelić na Tychach :wink: Relingi chce ori, bo w sumie to nie problem je wymienić, a Plasidip nie jest myśle na tyle trwały żeby przetrwał na dachu, tym bardziej że będe teraz woził boxa.

Co do spotu jestem Za :)

Opublikowano

Też bym chętnie chrom wyałtował ale cóż.

Turzol jesteś Krejziii, fura jest z dnia na dzień coraz fajniejsza :yes2:

Opublikowano

No bogato! :kox: Następnym razem obejrzę na żywo na spocie. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedź niespodziewajki :)

arbQeHn.jpg

Opublikowano

Ładnie turzol od razu się inaczej prowadzi:decayed:

Opublikowano

będzie pięknie :kox:

Opublikowano

oby wiecej takich niespodziewajek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Co to za niespodzianka jak każdy wie o co biega :decayed: Miała być multi z B8, ale trafiła się lepsza opcja za podobny pieniądz więc żal było nie brać

Kiera w takim stanie przyszła do mnie. W porach skóry jakiś piach czy inne wtf.

vKhU0yB.jpg

kT11PZB.jpg

Ogólnie stan wzorowy - po przebiegu 12tys km więc jak nówka, ale że mam małego fioła na punkcie skór w aucie to kiera musiała dostać dawkę odpowiednich witamin :wink:

ZSWLyAa.jpg

Po kuracji oczyszczającej 2-fazowej :)

MG1LGmW.jpg

45MfFn8.jpg

OPb7YBh.jpg

Jutro ciąg dalszy kuracji spa, teraz kierka sie wygrzewa pod lampami UV żeby zniwelować małe zmarszczki, które wynikły z niewiedzy sprzedawcy (nigdy, przenigdy nie zawijajcie kierownic bezpośrednio w folię stretch ...) i nałożone zostaną kolejne witaminy :wink:

Opublikowano

Turzol Ty chyba bank opierdoliłeś:grin::slina::kox:

Opublikowano
  • Autor
Turzol Ty chyba bank opierdoliłeś:grin::slina::kox:

:kox:

Lecimy dalej, dzisiaj rezanko opcji 4E4 czyli przycisku zdalnego otwierania klapy

8Z2IxwI.jpg

xoXF6N2.jpg

Panel memo zamontowany w tapicerce na ori stelażu, bezstresowo poszło :wink:

ori stelaż

iTh6u5N.jpg

na gotowo

RWpRG9B.jpg

Opublikowano

Ty chcesz chyba nas rozdrażnić:grin::slina:

Opublikowano

turzol dużo jest roboty z podłączeniem tej klapy bagażnika ?

Opublikowano
  • Autor
turzol dużo jest roboty z podłączeniem tej klapy bagażnika ?

U mnie p&p bo załatwiłem kompletną wiązke boczka obsługującą ten przycisk :wink:

jak masz ori alarm to sprawa jest banalna

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przycisk-zdalnego-otwierania-klapy-bagaznika-4e4-4e5-239650/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.