Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz jeszcze trafisz nie raz ;) Cierpliwość popłaca, ja na razie prawie wszystko co chciałem upolować mam na stercie ułożone i czekam na cieplejsze dni żeby to wszystko wrzucić do auta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te Twoje są idealne :naughty::jerk: ja tak cały czas poluje na coś, nigdy nic na siłę :wink:

no ja w sumie też nic nie będę grzebał w aucie w zimę:decayed: jedynie to latam trochę i ciesze się z quattro :decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny avant :D szerokości życzę i bez awaryjnej jazdy. Nawiasem siedzen to Ci mega zazdroszczę :( moje na dłuższa trasę sie nie nadają, jak się wysiada to kręgosłupa nie czuć :/ Powodzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo ladna furka :wink: tylko nie wiem czemu cie nie ma w B6 DIVISION :decayed: Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo ladna furka :wink: tylko nie wiem czemu cie nie ma w B6 DIVISION :decayed: Zapraszamy

dzięki Grzesiek, ale póki auto jest serią i daleko mi do dywizjonu B-szóstek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo ladna furka :wink: tylko nie wiem czemu cie nie ma w B6 DIVISION :decayed: Zapraszamy

dzięki Grzesiek, ale póki auto jest serią i daleko mi do dywizjonu B-szóstek :wink:

sorry za słowa....ale wkur...wiasz bo lubisz czy jak...dawaj do B6D i koniec!!

fura wymiata!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo ladna furka :wink: tylko nie wiem czemu cie nie ma w B6 DIVISION :decayed: Zapraszamy

dzięki Grzesiek, ale póki auto jest serią i daleko mi do dywizjonu B-szóstek :wink:

dobre zielsko jarasz :kox:

turzol nie daj się prosić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 para bixenów zawita niedługo, tym razem funkiel nówki nieśmigane :)

Jako że chce zrobić wszystko na nówkach - wejdą nowe żarówki kierunków Philips SilverStar, żarniki Philips XenStart D1S 85410+ o barwie 4700K oraz żarówki H7 Philips X-treme Vision +100%. Jeszcze nie wiem jakie postojówki, ale coś wyszukam

1OvaC.jpg

6NaxR.jpg

IeYCg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale soczewki z b8 nie wrzucasz? Cena tych Bixów nowych jest conajmniej chora:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale soczewki z b8 nie wrzucasz? Cena tych Bixów nowych jest conajmniej chora:facepalm:

Na dzień dzisiejszy koszt gołego bixenona w ASO to 3384zł :facepalm:

Poza ASO można kupić za ok 1400zł/szt bo wiadomo że to VALEO i s każdym zapyziałym Intercarsie można kupić bez problemu.

Mi się udało wyrwać w dość atrakcyjnej cenie więc się długo nie zastanawiałem i łyknąłem.

Co do soczewek z B8 to na bank wsadzę tylko chciałbym jak najświeższe. Szkoda ze samych soczewek nie da sie kupić osobno bo pewnie szukałbym nówek

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

Artur czy cały czas siedzisz na necie i okazji szukasz :wink:

W sumie to tak :decayed: Taka praca, że mam na to czas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym plastikowym adapterem co Gwerty teraz montował na próbę nawet nie wyglądaja druciarsko te soczewy w B6:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc musimy na piwko wyskoczyć, dam ci listę co mi by się przydało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie kombinujesz :)

co do postojówek, jeśli nie LEDy to Philips BlueVision.

Ja nie jestem zwolenników LEDów w postojówkach i takowe zakupiłem, z xenonem ładnie to wygląda.

No chyba, że już masz w głowie inn pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie kombinujesz :)

co do postojówek, jeśli nie LEDy to Philips BlueVision.

Ja nie jestem zwolenników LEDów w postojówkach i takowe zakupiłem, z xenonem ładnie to wygląda.

No chyba, że już masz w głowie inn pomysł :)

dam szanse philips blue vision ultra (nie mylić ze zwykłymi blue vision). Ledy póki są jakie są nie przemawiaja do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym się te ultra różnią od zwykłych BV? Bo z tego co czytam to temp. mają tą samą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, zobacz sobie żarniki Osram CBI. Posiadam juz pare miesięcy i nie widziałem lepszego światła. Na forum HidPlanet też sobie je chwalą.

By nie być gołosłownym

New Osram D2S Bulb Xenarc Cool Blue Intense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...