Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grubo :decayed:

Ja sie boję tych śrubek :doh:

Opublikowano
  • Autor

Ja sie boję tych śrubek :doh:

To śrubki mają się bać Ciebie, nie na odwrót :decayed:

A tak na poważnie to nie ma tego dużo, tylko są kretyńsko umieszczone, nie ma dojścia nasadką i trzeba kurtyny odchylać albo całkiem demontować.

Ja przy okazji wymieniam też relingi na czarne bo kiedy jak nie teraz :wink:

Opublikowano

Będzie total czarnuch madafaka-nice.

Opublikowano

Artur widzę że dalej grubo :kox:

relingi już dorwałeś

Opublikowano

środek będzie od razu inny :kox:

Opublikowano

ja :kox:pier... fura kosmos:slina:a co do tych wolnych zaslepek,co sa obok kubeczka proponuje takie cos:decayed:

blinddeckel_a4_8e_gecko_quattro.jpgz podswietlaniem w roznych kolorach.....

Opublikowano

fajna ta zaślepka

Opublikowano
ja :kox:pier... fura kosmos:slina:a co do tych wolnych zaslepek,co sa obok kubeczka proponuje takie cos:decayed:

http://s22.postimg.org/3w9nl5tp9/blinddeckel_a4_8e_gecko_quattro.jpgz podswietlaniem w roznych kolorach.....

a gdzie takie coś dostane? nie odróżnia się od reszty, jest to oryginał ?

Opublikowano

Oryginal to na pewno nie jest:wink:

Czarny sufit to podstawa:decayed:

Opublikowano

Dobry mod :thumbup1:

Opublikowano
ja :kox:pier... fura kosmos:slina:a co do tych wolnych zaslepek,co sa obok kubeczka proponuje takie cos:decayed:

http://s22.postimg.org/3w9nl5tp9/blinddeckel_a4_8e_gecko_quattro.jpgz podswietlaniem w roznych kolorach.....

piszę się gdzie to dostać :decayed:

Opublikowano

Marcin przecież Ty nie masz Q:grin::grin::grin:

Opublikowano
Marcin przecież Ty nie masz Q:grin::grin::grin:

no jeszze nie mam :decayed: ale dodatkowa burdella się przyda bo fajna :grin:

Opublikowano

fajna,fajna:grin:pisalem do nich wysylaja wszedzie,pytalem czy czyms sie roznia od org,mowia ze niczym,a z reszta zobaczcie sami jakie maja fajne te przyciski,kazdy znajdzie cos dla siebie,tylko cena:shock3:

CarStyle4you

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

fajna,fajna:grin:pisalem do nich wysylaja wszedzie,pytalem czy czyms sie roznia od org,mowia ze niczym,a z reszta zobaczcie sami jakie maja fajne te przyciski,kazdy znajdzie cos dla siebie,tylko cena:shock3:

CarStyle4you

zastanawiam sie,nad gecko quattro,tylko nie wiem jakie wziasc podswietlanie,maoze biale:eusathink:w sumie pasuje do quattro,zima, snieg albo druga opcja blue lub standardowy red,

Opublikowano

Nawet do A6 mają.

Opublikowano

Jak tam uporałeś się z solarkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

y7upyga6.jpg

;)

Dopiero co go przywiozlem. Takze kolejny mod na tapecie

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/13/03/27/y7upyga6.jpg

;)

Dopiero co go przywiozlem. Takze kolejny mod na tapecie

Wysłane z mojego MT11i

Ładnie linie widać nie zmęczony :thumbup1:

działaj z całym i dawaj znać :wink:

Opublikowano
  • Autor
http://img.tapatalk.com/d/13/03/27/y7upyga6.jpg

;)

Dopiero co go przywiozlem. Takze kolejny mod na tapecie

Wysłane z mojego MT11i

Ładnie linie widać nie zmęczony :thumbup1:

działaj z całym i dawaj znać :wink:

Ano igiełka jest no i czarną przesłoną :naughty:

Osobiście go wytargałem z RS4 B7, ktory miał na szafie 56tys km :)

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/13/03/27/y7upyga6.jpg

;)

Dopiero co go przywiozlem. Takze kolejny mod na tapecie

Wysłane z mojego MT11i

Ładnie linie widać nie zmęczony :thumbup1:

działaj z całym i dawaj znać :wink:

Ano igiełka jest no i czarną przesłoną :naughty:

Osobiście go wytargałem z RS4 B7, ktory miał na szafie 56tys km :)

mhh :slina::slina:

bierz jeszcze stabilizatory jak nie masz jest mega różnica :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.