Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Seria paskudna to prawda.

B5 tak nie wyreza, nawet wnętrze z RS4 B5 nie przebije lekko ruszonego B6.

Zresztą jak ktoś wsiądzie do B6 z RNS-e i spytasz go który to rocznik auta to padnie odpowiedź ~2007/2008 a to o czymś to świadczy.

Wnętrze B6 jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał takie recaro u siebie jak na tym foto :jerk:

ogólnie fajna ta lamówka biała super kontrastuje z resztą. Szkoda tylko że skóra z B7 jest gładka i jakościowo to taka szmata w porównaniu z B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 b7 zawsze były 2 rodzaje skóry, gładka i ta z fakturą gruba, osobiście bardziej podoba mi się ta gładka wygląda estetyczniej, w rs4 tylko gładka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 b7 zawsze były 2 rodzaje skóry, gładka i ta z fakturą gruba, osobiście bardziej podoba mi się ta gładka wygląda estetyczniej, w rs4 tylko gładka

No właśnie ta gładka mi nie odpowiada, jakościowo to 2 półki niżej niż skóra ze strukturą. poza tym ma tendencje do rolowania po większych przelotach i nieestetycznie to w aucie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruba też się roluje, nie ma reguły

Ok racja, jak dbasz tak masz. Tutaj nie ma dyskusji, ja regularnie stosuje sesje czyszczenia ale mimo 250koła przebiegu naprawdę wygląda to dobrze. Często oglądam aukcje rs4 i auta po przelotach 70, 80tys mają już wygniecione lico skóry więc jakościowo to nie wygląda dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, to zależy od użytkowania od dupska, niektóre auta przy przebiegu 80tys wyglądają jak chlew a inne 200+ i igiełki tak jak mówisz jak dbasz tak masz, co do skóry każdy ma swoje upodobanie, miałem już recaro w grubej skórze, teraz mam w gładkiej, gruba mi ni przeszkadzała ale wole gładką pomimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur coś zawsze znajdzie się do wymodzenia :decayed: a grzanie d*p tylnych masz

Nie, ale raczej nie będę tego rezał u siebie w tej konfiguracji foteli. Maty są nieosiągalne na rynku używek, a nie chce pchać tam innych niż ori. Chyba, że zmieniłbym fotele na takie z grzaniem kanapy to wtedy dorezałbym panel i wiązke

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

no dokładnie, to zależy od użytkowania od dupska, niektóre auta przy przebiegu 80tys wyglądają jak chlew a inne 200+ i igiełki tak jak mówisz jak dbasz tak masz, co do skóry każdy ma swoje upodobanie, miałem już recaro w grubej skórze, teraz mam w gładkiej, gruba mi ni przeszkadzała ale wole gładką pomimo wszystko

tutaj przyklad, zobacz fotel pasażera jakie ma wgniotki na powierzchni skóry

Audi RS4 79900.00 PLN. - otoMoto.pl

juz pomijam to, że cofka w tym aucie była bo przy takim przebiegu jak podany fotele powinny być jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też dużo bardziej się podoba gruba skóra ze strukturą, wygląda bardziej "bogato" :wink: dlatego jak zmieniałem gałkę na s-line zostawiłem mieszek ze starej gałki bo skóra jest bardziej wyrazista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur coś zawsze znajdzie się do wymodzenia :decayed: a grzanie d*p tylnych masz

Nie, ale raczej nie będę tego rezał u siebie w tej konfiguracji foteli. Maty są nieosiągalne na rynku używek, a nie chce pchać tam innych niż ori. Chyba, że zmieniłbym fotele na takie z grzaniem kanapy to wtedy dorezałbym panel i wiązke

U mnie leżą maty z A6ki i cała reszta żeby tył grzany zrobić ale cały czas się zastanawiam nad tym modzikiem... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tak rozprawiacie o wnętrzu b6 to ostatnio odbierałem nowe renault captur z salonu i powiem że nigdy bym się nie zamienił na moją b6, najbardziej chodzi mi tu o wnętrze i wykończenie. Tak jak mówicie po paru modyfikacjach wnętrze b6 jest cudowne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, to zależy od użytkowania od dupska, niektóre auta przy przebiegu 80tys wyglądają jak chlew a inne 200+ i igiełki tak jak mówisz jak dbasz tak masz, co do skóry każdy ma swoje upodobanie, miałem już recaro w grubej skórze, teraz mam w gładkiej, gruba mi ni przeszkadzała ale wole gładką pomimo wszystko

tutaj przyklad, zobacz fotel pasażera jakie ma wgniotki na powierzchni skóry

Audi RS4 79900.00 PLN. - otoMoto.pl

juz pomijam to, że cofka w tym aucie była bo przy takim przebiegu jak podany fotele powinny być jak nowe

Na USA idzie eco skóra :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też dużo bardziej się podoba gruba skóra ze strukturą, wygląda bardziej "bogato" :wink: dlatego jak zmieniałem gałkę na s-line zostawiłem mieszek ze starej gałki bo skóra jest bardziej wyrazista.

+1 :wink: tak u mnie Buffalino wygląda

DSC00230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klameksy rs4 na swoim miejscu. Nic już chyba do tych boczków nie wymyśle :) Może kiedyś inny dekor wpadnie, ale jakoś 1NK nie chce mi się znudzić

IO06Uaq.jpg

Ma7yCxx.jpg

Przy okazji wpadły nowe: blendy Bose na przód , przycisk chrom dla pasażera, miseczka, przycisk blokowania centralnego. Tym samym wszystkie narażone na ścieranie plastiki w aucie zostały wymienione.

9lZ72YE.jpg

PNtLF2z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się takie perfekcyjne podejście do tematu :decayed: jak tam walka z przednim zderzakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się takie perfekcyjne podejście do tematu :decayed: jak tam walka z przednim zderzakiem?
\\

thx staram się utrzymać auto w stanie jak najbardziej ori.

Zderzak jutro wpada , ale na razie surowy nie pomalowany. Zbieram jeszcze fanty do niego takie jak kratki boczne + zestaw montażowy kratek, prowadnice i zaślepki sprysków. Zderzak jest nowy więc założyłem sobie, że inne elementy zderzaka tez będa w nówce, a na to potrzeba mi niestety czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...