Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pora zmienić dekory na coś ciekawszego, więc zanabyłem taki oto komplecik 1NK

dekory.jpg

Możliwe, że w tym tygodniu znajde chwilę na montaż. Niestety dekor nad schowkiem pasażera bez emblematu Q. Osobno nikt nie chciał sprzedać więc musiałem pofatygować się po nowy dekor do ASO.

Dodatkowo żarniki w xenach niemal równocześnie powiedziały papa, więc zaopatrzyłem się w nowe ori

d1si.jpg

Opublikowano

fajna a4, dobre wyposażenie i ciekawe plany, powodzenia w ich realizacji

Opublikowano

Recaro :slina:

Opublikowano
  • Autor
Recaro :slina:

Innych stołków jak Recaro w następnym moim aucie sobie nie wyobrażam :)

Jak tylko temperatury będą na większym plusie to komplet Recarosów przejdzie gruntowne czyszczenie i zabezpieczenie odpowiednimi kosmetykami.

Opublikowano
  • Autor

Żeby ogarnąć oświetlenie tablicy zakupiłem wszystko nowe łącznie z wiązką i klamką. Lampki LED pochodzą z B8. Kształtem niestety nie pasują do otworów w blendzie z B6, także będzie trzeba rezać konkretniej

p1040389e.jpg

p1040390g.jpg

Opublikowano

Zapodaj tylną dokładkę z 1,8T i wystaw wydechy :cool1:

Dobrze że te drzewiane listwy wywalasz :sarcastic:

Plany masz mocne. Zapowiada się jedno z ładniejszych tdi w b6 :punk:

Opublikowano
  • Autor
Zapodaj tylną dokładkę z 1,8T i wystaw wydechy :cool1:

Dobrze że te drzewiane listwy wywalasz :sarcastic:

Plany masz mocne. Zapowiada się jedno z ładniejszych tdi w b6 :punk:

Zderzak tył jest już zakupiony z S4 ;) Końcówki wydechów będą od Ultera.

Czekam na przedni z PDC od S4 i mogę się umawiać z lakiernikiem

Opublikowano

ale wypieszczona niunia ;-))cudo.powiedz mi czego używasz do lakieru jakiś wosk coś koloryzującego czy polerka??

Opublikowano
  • Autor
ale wypieszczona niunia ;-))cudo.powiedz mi czego używasz do lakieru jakiś wosk coś koloryzującego czy polerka??

Póki co to auto wosku nie widziało :) Zostało tylko dokładnie umyte i wyglinkowane, lakier przeleciałem jedynie QD Chemical Guys ProDetailer.

Czekam na cieplejsze dni i bedzie full korekta lakieru i powłoka kwarcowa Cquartz.

Póki co kilka nowych fantów wskoczyło do środka.

Dekory 1NK już na swoim miejscu

p1040392u.jpg

p1040398g.jpg

p1040399d.jpg

p1040401h.jpg

p1040402z.jpg

p1040405t.jpg

Zamontowałem również ori system Isofix na tylną kanapę.

p1040409w.jpg

p1040424n.jpg

p1040442.jpg

Zapragnąłem mieć schowek w full opcji czyli ze zmieniarką, lodówką więc dopiąłem swego :)

p1040447m.jpg

Chromy z B7 dzisiaj przed chwilą odebrane z ASO, nie wytrzymałem i od razu zamontowałem. Podświetlany uchwyt na kubek, przycisk ESP, kontrolka Airbag Off, aktywator PDC. Przyciski oczywiście zakupione z myślą o przyszłych modach

p1040453a.jpg

p1040464.jpg

p1040468k.jpg

Opublikowano

ile cię kosztował isofix w aso?? może być na pw

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zrobiłem podmianke starych sprysków na mgłowe grzane . Różnica w zmywaniu jest kolosalna

Poniżej krótki filmik

http://vimeo.com/38239965

Opublikowano

ile za isofix dawales w salonie? suuper furka, coraz lepiej wyglada!

Opublikowano

fajne auto, gratki wyboru

Opublikowano
  • Autor

Dorwałem ori lotkę z S4 i dzisiaj zrobiłem małą przymiarkę jak leży na aucie

Zanim zamontuje na stałe musi został przemalowana...

p1040571t.jpg

p1040586u.jpg

p1040590w.jpg

Opublikowano

lotka s-line :naughty: no ładnie, niby kawałek plastiku ale robote robi :slina:, piekne auto i fajne, przemyslane mody

Opublikowano
  • Autor

thx marcin_o23

Do szczęścia brakuje mi przedniego zderzaka z S4 z PDC i spryskami i parę dupereli z ASO i skompletowany mam cały S4 Bodykit. Nie liczę lusterek z S-y bo nie widzą mi się do całości. Lusterka idą tylko na wymianę na wersje z pamięciami ,składaniem i fotochromem, jak tylko uda się takie namierzyć.

Zanim zawitam u lakiernika z gratami chce zderzak na tył z S4 zarzucić i podjechać do tłumikarzy żeby dopasowali mi końcówki wydechów pod niego.

Na 1-fotce widać też ramię wycieraczki tylnej z Audi Q5 z piórem aero, które wrzuciłem dzisiaj w przerwie na kawę w pracy :)

Opublikowano

Dobre te fanty :naughty:

Opublikowano

Piekna B6.

Wyrwales ja na allegro?

Opublikowano

no no modziki ida fajne gratuluje :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.