Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Piekna B6.

Wyrwales ja na allegro?

Lotke czy auto? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna B6.

Wyrwales ja na allegro?

Lotke czy auto? :)

Auto :)

Historia dość przypadkowa.

Szukałem A4 B6 dość długo na allegro, mobile.de . Zjeździłem sie masę kilometrów.

Na tę sztukę trafiłem będąc z żonką na wypadzie weekendowym w górach. Auto stało przed prywatną posesją, zagadałem do właściciela czy przypadkiem nie chce sprzedać. Po krótkiej rozmowie siedziałem już w aucie i dowiedziałem się, że właściciel jest pracownikiem ASO Audi i miłośnikiem marki a zarazem przymierza się do sprzedaży ze względu na to, że był świeżo po kupnie używanej B8.

Pomęczyłem go trochę i po tygodniu auto stało już u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo panuje mały zastój ze względu na to że niebawem sie przeprowadzam, ale to nie znaczy że nic się nie dzieje z autem :)

Audi dostało nowy zestaw filtrów i zmieniłem oliwę na Valvoline 5W30

p1040711d.jpg

Dodatkowo odebrałem z aso i zamontowałem brakującą listwę 1NKz logiem Quattro bo nigdzie nie można było kupić używanej w sensownym stanie

p1040764k.jpg

p1040775qg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na swap oem xenonów na bixy.

p1040829i.jpg

Podłączone niemal p&p dlatego że, podczas wkładania lamp okazało się, że od strony pasażera wtyczka nie sięga do lampy , a po stronie kierowcy "plecy" lampy zawadzają o uchwyt wtyczek wentylatora. Szybka rozkminka w ETCE i okazało się, że uchwyt wtyczek pod bixy występuje pod osobnym numerem , to też go zamówiłem w ASO .

20120510184325.jpg

Póki co zostają na aucie, ale wkrótce chce zajrzeć do srodka, ocenić stan odbłyśników. Spolerowac klosze i ew. wymienić soczewki na te z B8 lub Passat 3c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Recarosy d*pę urywają :kox:

żebyś wiedział, urywają :) Teraz jak mam jechać innym autem to czuje jakbym siedział na taboretach. Mega wygodne są te fotele, nie wyobrażam sobie lepszej opcji w A4. Niby są jeszcze "kubły" z RS4 , ale to troche inna liga i wątpie że są wygodniejsze od tych.

Jako, że miałem przez ostatni miesiąc masę wydatków to na ten sezon zaplanowałem skończyć rezać - środek S-line, zewn bodykit S4 i chcę w końcu zająć się detailingiem zarówno zewn, jak i wewn. Poza tym wszystkie zużyte plastiki w środku pójdą na wymiane na nowe OEM i tutaj nie ma dyskusji bo razi mnie np. wytarty tunel czy te cholerne miseczki przy z przyciskami szyb. Chciałbym też wrzucić nowe RNS-E 2010+ i zrobić PDC przód i tył tak jak to wygląda w B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

fajna muszę oblookać z bliższa więc następnym razem jak Cię zobaczę będę Cię gonił :decayed:

Mody dosłownie pode mnie, jak dorezasz to wszystko to ją od Ciebie odkupię :kox:

za 25k :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientowałeś się ile tunel + uchwyty do drzwi w ASO??

uchwyty 60 kilka zł/szt, tunel prawie 600zł, więc sporo i dlatego szukam używki w jak najlepszym stanie, najlepiej z B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem podmianke starych sprysków na mgłowe grzane . Różnica w zmywaniu jest kolosalna

Poniżej krótki filmik

http://vimeo.com/38239965

Jak to zrobiłeś że Ci spryski ksenonów nie włączają? Chyba że się włączają a tego nie widać tak na filmiku? Da się to jakoś VAGiem opóźnić czy coś? Wkurza mnie że po sekundzie pryskania na szyby od razu wali na reflektory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak światła są wyłączone to nie pryskają :wink:

To w PL to się nie przyda za bardzo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem podmianke starych sprysków na mgłowe grzane . Różnica w zmywaniu jest kolosalna

Poniżej krótki filmik

http://vimeo.com/38239965

Jak to zrobiłeś że Ci spryski ksenonów nie włączają? Chyba że się włączają a tego nie widać tak na filmiku? Da się to jakoś VAGiem opóźnić czy coś? Wkurza mnie że po sekundzie pryskania na szyby od razu wali na reflektory

pryskaj "na raty" wciskając kilka razy bardzo szybko to się nie włączą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też robię, ale czasem za mało płynu na szybie i wycieraczki już wytrą wszystko i szyba dalej uwalona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol wyczyść skrzynkę, bo PW nie da się wysłać do Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...