-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Podoba mi się, a tył zostawiłeś ori?? Wrzuć wydech i dokładkę na 2 rury... ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- Podoba mi się, a tył zostawiłeś ori?? Wrzuć wydech i dokładkę na 2 rury...
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Żarówki drogie?? Muszą mieć rezystory?? Z tymi gałkami "chromowanymi" to przesadziłeś - nie był to żart?? ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- Żarówki drogie?? Muszą mieć rezystory?? Z tymi gałkami "chromowanymi" to przesadziłeś - nie był to żart?? ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- I obowiazkowo większa felga + malowanie dokładek ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- I obowiazkowo większa felga + malowanie dokładek
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Też prawie kupiłem ten kolor jest mega:naughty:
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Orientowałeś się ile tunel + uchwyty do drzwi w ASO??
-
Wymiana Zawieszenia, Audi A4 B6
Dokręć na kołach
-
[B5 ADP] Ubywa benzyny na lpg
wszystko równiez zależy od instalacji niektóre robią przetryski wtryskiwaczami benzyny do smarowania i chłodzenia wtrysków.
-
Ile pali Wam gazu?
Mój 1,8T BFB Landi Renzo OMEGAS - średnio miasto 10-11 l/100km, trasa 8 i mniej zależy jaka
-
Czy to wina padającej przepustnicy?
Ewidentnie przepływka.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Jeśli ktos potrzebuje to odsprzedam swój od kogla za 50zł wraz z dodatkowym włącznikiem i bezpiecznikiem do montażu. Kupiłem ale nie zdążyłem założyć.
-
[B6 BFB] Kontrolka AirBag po 10-15 minutach
Widać ktoś próbował ale się nie udało - sprawdzony w ASO. Rozwiązanie: Zapisany nowy wsad z Component Protection ze starego i śmiga.
-
[B6 BFB] Kontrolka AirBag po 10-15 minutach
Takie kupiłem, vin w sterowniku Airbag jest prawidłowy reszta przyuczona i jest ok. Auto bez wypadek... Jeśli chodzi o kiere to nic przynajmniej ja nie ruszałem. Jak go oglądałem nic się nie działo, po przyjeździe do domu na drugi dzień po nocy pojawiły się błędy, a akku OK. Przebieg oryginalny ja tez nie kombinowałem nic. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 14:29_________________________________________________Problem rozwiązany, okazało się że podczas zabawy kabelkiem za 50zł z allegro kasując błędy uszkodził się eeprom licznika - w kopii vinu brakowało 2 literek.
-
[B6 BFB] Kontrolka AirBag po 10-15 minutach
Off topic
-
[B6 BKE] Numer wentylatora chłodnicy klimatyzacji
Dzięki Ale wygląda na to że to są numery do wentylatorów przy konfiguracji dwóch obok siebie, potrzebował bym nr wentylatora o 2 biegach spełniający funkcje wentylatora klimy i cieczy o ile to nie ten pierwszy...
-
[B6 BKE] Numer wentylatora chłodnicy klimatyzacji
Witam, poszukuje nr części ww. wentylatora, ew. jak ktoś ma to czekam na kontakt. Pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, od niedawna bo od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant. Pozdrawiam wszystkich i liczę na pomoc w razie problemów - oczywiście w miarę możliwości również służę pomocą. Pozdrawiam
diego_85
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta