Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] płyn chłodniczy wyplywajacy spod korka zbiorniczka wyrównawczego


Pawełek

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem... ale powiem więcej szczegółów, wywalało mi wode z pod korka ale nie na postoju tylko podczas jazdy, takie ciśnienie tam się robiło że aż bulgotało.jak stałem to cała chłodnica ciepła- jak jechałem pół zimnej pół gorącej. termostat jakby nie otwierał. wymieniony termostat, głowica splanowana, nowa uszczelka i... dalej to samo. wyjęłem termostat i się nie grzeje, nie wywala wody. dochodzi do 90 i spada do 83. co to może być?

* kolego wątek w ktorym pisales jest nt silników diesla .....

należy zawsze zwracac uwage aby pisac w odpowiednim dziale.......

(wątek podzielony - utworzony nowy w odpowiednim dziale) [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że nie potrzebnie to wszystko robiłeś a wystarczyło kupić nowy korek zbiorniczka wyrównawczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno, nie wiem czy ten mój zegarek pokazuje dobrze temperature- na liczniku 90 stopni a mechanik daje ręke uciąć że on ma około 70...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja mam taki problem... ale powiem więcej szczegółów, wywalało mi wode z pod korka ale nie na postoju tylko podczas jazdy, takie ciśnienie tam się robiło że aż bulgotało.jak stałem to cała chłodnica ciepła- jak jechałem pół zimnej pół gorącej. termostat jakby nie otwierał. wymieniony termostat, głowica splanowana, nowa uszczelka i... dalej to samo. wyjęłem termostat i się nie grzeje, nie wywala wody. dochodzi do 90 i spada do 83. co to może być?

jakiego silnika twoje problemy dotycza?

jaka miales temperature gdy bulgotalo w zboirniczku wyrownawczym? sprawdzales VAG-iem temperature?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik 1.6 ADP, a w tym czasie co wywalało mi wode nie miałem możliwości podłączenia VAGa, bo najbliższy komp jest 10km ode mnie no i sporo sobie krzyczą 50 zł za podłączenie. Ja podejrzewam że może to być pompa wody ale jak ją wymienie i okarze się że to nie pompa to w plecy 120 za pompe i za montaż 300 mi krzyknął mechanik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...