Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Nie dzialaja przyciski w kluczyku - dziwny przypadek


posti_a6

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie....

na wstepie zaznaczam że czytałem juz sporo na ten temat i filmik jak dodać kluczyk do samochodu tez znam bo juz to robiłem :)

Sprawa zaczela sie ok rok temu. Nagle ni z gruchy ni z pietruchy przyciski w kluczyku przestały działać, dioda świeciła przy nacisnieciu któregokolwiek przycisku ale zero reakcji w samochodzie, zaczalem szperać na forum no i znalazłem filmik, zorganizowąłem sobie drugi kluczyk i wg filmu kóry jest w jednym z tematow sprawdzielm kluczyc czy centralka go widzi i potem go dodałem i wszytsko było OK. Kluczyka którym poprzednio obsługiwałem samochód centralka nie widziała.

Klika dni temu historia się powtórzyła... W kluczyku przestały działać przyciski. Sprawdziłem kluczyc za pomocą VAG'a i centralka go nie widzi... Co może się dziać? gdzie szukac przyczyny i jak to naprawić?

z góry wielkie dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby z dnia na dzień przestały działać to jeszcze nie słyszałem :kwasny:

kilka osób z B7 2005 (w tym ja) borykało się z problemem niewidocznego drugiego pilota dla centralki i do tej pory temat nierozwiązany, przynajmniej nie widziałem na forum :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie a u mnie z dnia na dzień pilot mówi "pierd... nie robie" i koniec... mogę sobie załatwić kolejny kluczyk i go dodać i tak zrobiłem wczesniej, ale zastanawia mnei co jest nie tak i gdzie tkwi problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...