Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Audi A4 . Spalanie gazu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , muszę się pochwalić . Mam założoną instalacje 2 gen, co nie którzy uważają za porażkę (ja nie , z taką kupiłem auto ) . Otóż ostatnio wybrałem się w trasę na sylwestra w góry 260km w jedną stronę . Ku mojemu zdziwieniu Audi ka spaliła mi średnio 8,5 l gazu na 100km i to nie oszczędzałem , normalnie trasa średnio 130 km/h , dodam że aututko miałem załadowane solidnie .

Jestem zadowolony z tej instalacji , co prawda jest mniej wygodna od sekwencji ale w wolnossącym silniku się sprawdza .

Pozdrawiam .

Opublikowano

Witam , muszę się pochwalić . Mam założoną instalacje 2 gen, co nie którzy uważają za porażkę (ja nie , z taką kupiłem auto ) . Otóż ostatnio wybrałem się w trasę na sylwestra w góry 260km w jedną stronę . Ku mojemu zdziwieniu Audi ka spaliła mi średnio 8,5 l gazu na 100km i to nie oszczędzałem , normalnie trasa średnio 130 km/h , dodam że aututko miałem załadowane solidnie .

Jestem zadowolony z tej instalacji , co prawda jest mniej wygodna od sekwencji ale w wolnossącym silniku się sprawdza .

Pozdrawiam .

Gratuluję. Nikt chyba jeszcze nie uzyskał takiego wyniku. Wujek nawet w megane 1.6 i przy jeździe 80km/h ma 9 litrów.... :kox: Także pozostawiam w refleksji :wink4:

Opublikowano

Moja audiczka z instalacją II generacji latem przy pełnym obciążeniu też paliła 8,5 na trasie. Niestety teraz równiutko 10 wciąga. A na mieście ile Ci pali, bo mi 12-13....;/

Opublikowano

jesli kieds ci mniej palila to moze czas pojechac na jakis maly serwis zeby wszystko wrocilo do normy

Opublikowano

jesli kieds ci mniej palila to moze czas pojechac na jakis maly serwis zeby wszystko wrocilo do normy

Mi się wydaję, że to poprostu zmiana warunków atmosferycznych, wkońcu mamy jaką mamy, ale jednak zimę;) Czasem trochę mróz bierze więc pewnie dlatego spalanie skoczyło. Zresztą po odpaleniu na benzynie od razu przełączam na gaz. Parownik i filterek + regulacja zmieniłem nie dawno. Any way i tak jestem zadowolony ze spalania :naughty:

Opublikowano

Ja bym sie przyjrzał skłądomi mieszanki bo możesz jeździc na ubogo i stąd takie spalanie, moja przy normalnej jeździe w trasie pali 9-9,5l LPG zależy od warunków i jak mam załadowane auto.

Opublikowano

Założyłem niedawno sekwencję i nie mam jeszcze dokładnych pomiarów:

100% miasta (Poznań) - spalanie 12,5l/100km, raczej daleko od kapelusza.

100% trasy (Poznań-Berlin) - 9,5l/100km. Wczoraj, pod wiatr i deszcz (100-150kmph), więc da się jeszcze zejść.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.