Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LEON CUPRA 2.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Fajne auto,za tę kasę.

Słusznie wyczuwam nutkę ironi w tym zdaniu? :>

Opublikowano
Fajne auto,za tę kasę.

Słusznie wyczuwam nutkę ironi w tym zdaniu? :>

ja nie wyczuwam

Opublikowano
  • Autor

no ale wiesz jakby nie patrzeć za 23 koła można kupić dużo nowsze lepiej wyposażone auto wiec można to dwojako zrozumieć :)

Opublikowano
Fajne auto,za tę kasę.

Słusznie wyczuwam nutkę ironi w tym zdaniu? :>

nie słusznie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Juz słyszałem od paru osób, że nie dałoby tyle kasy za leona, dlatego nie wiedziałem jak to odebrać, wiec sorry :wink:

Poszukiwania nadal trawją. . .

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 02:04 ----------

2 miesiące poszukiwań dobiegły końca, lekko walnięta, wiec jak ją już zrobie to wstawie w odpowiedni dział.

Ale jest w końcu wymarzone s4 b6.

Opublikowano
Juz słyszałem od paru osób, że nie dałoby tyle kasy za leona, dlatego nie wiedziałem jak to odebrać, wiec sorry :wink:

Poszukiwania nadal trawją. . .

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 02:04 ----------

2 miesiące poszukiwań dobiegły końca, lekko walnięta, wiec jak ją już zrobie to wstawie w odpowiedni dział.

Ale jest w końcu wymarzone s4 b6.

Czekam na foty,ale prezent pod choinke sobie zrobiłeś:wink:

Opublikowano
  • Autor

No fakt, prezent pod choinke sie trafił akurat hehe.. oby sie sprawował.

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

Opublikowano
No fakt, prezent pod choinke sie trafił akurat hehe.. oby sie sprawował.

http://s8.postimage.org/5zdz09pgx/image.jpg

<br /><br />

http://s9.postimage.org/ezktm7tm3/image.jpg

<br /><br />

Fajna sztuka jak ją zrobisz może jakiś spot w nowym roku,chętnie bym zobaczył ese,będzie lpg?

Opublikowano
  • Autor

Jak najbardziej pisze sie na spot, seatem sie źle czułem jak dookoła same audi ale teraz juz z czystym sumieniem będe wpadał :P Napewno dogadamy jakis odpowiedni termin :)

Lpg będe montował oczywiście, szkoda tyle pieniędzy na bene a ja dosyć dużo jeżdżę wiec nie ma wyjścia :)

Opublikowano
Jak najbardziej pisze sie na spot, seatem sie źle czułem jak dookoła same audi ale teraz juz z czystym sumieniem będe wpadał :P Napewno dogadamy jakis odpowiedni termin :)

Lpg będe montował oczywiście, szkoda tyle pieniędzy na bene a ja dosyć dużo jeżdżę wiec nie ma wyjścia :)

Zgadzam sie co do lpg,to będziem mój pierwszy spot hehe:wink: jak coś się zgadamy,zdrowych i wesołych..........

Opublikowano
  • Autor

Pewnie, że tak ;) Dzięki i również zdrowych i wesołych świąt życze!! ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

gratulacje :kox:

zrobię swoją to sprawdzimy, która generacja szybsza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Puki co nie dzięki, bo narazie jest zaklepana, jeszcze czekam na komplet dokumentów.

Biorąc pod uwagę to, że swoją zapewne porobisz, jeśli już nie porobiłes hehe to będę mogł tylko popatrzeć :P (mój tiptronic, wiec też troche nie na moją korzyść jeśłi chodzi o kreske :P)

Opublikowano
Puki co nie dzięki, bo narazie jest zaklepana, jeszcze czekam na komplet dokumentów.

Biorąc pod uwagę to, że swoją zapewne porobisz, jeśli już nie porobiłes hehe to będę mogł tylko popatrzeć :P (mój tiptronic, wiec też troche nie na moją korzyść jeśłi chodzi o kreske :P)

taaa moze i duffy bedzie szybszy ;> ale za to ty majac tiptronic .... mozesz jesc i pic i kierowac i gadac przez komorke naraz ;) a duffy musi stosowac takie cos zeby mu bylo wygodnie

kask-na-piwo-zolty.jpg

Opublikowano
  • Autor

hahahahhah Dobre dobre!!! :polew:

Opublikowano

A,jak się zachlysnie to go wtedy możesz wyje....Bać :polew:j

Graty zmiany zakładaj szybko temat :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Haha w takim razie będę liczył na Twoje zachłyśnięcie sie duffy :grin:

Jak tylko wszystko będzie gotowe z autem to zabiorę sie za temat :wink:

Opublikowano

:thumbdown: nie przyjadę w takim razie

:decayed:

spoko moje autko też jeszcze nie ogarnięte i jeszcze długo nie będzie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Było zaklepane teraz już kupione więc klamka zapadła, teraz tylko lakiernik, części i gaz.

Jakby ktoś słyszał to potrzebuje:

-zderzak przód s4

-prawy błotnik (od zwykłej a4 b6)

-prawa lampa (z bixenonem, czarny środek)

-prawe lusterko chromowane (ale z tym sie nie pali)

Opublikowano
Było zaklepane teraz już kupione więc klamka zapadła, teraz tylko lakiernik, części i gaz.

Jakby ktoś słyszał to potrzebuje:

-zderzak przód s4

-prawy błotnik (od zwykłej a4 b6)

-prawa lampa (z bixenonem, czarny środek)

-prawe lusterko chromowane (ale z tym sie nie pali)

nie chromowane tylko satynowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.