Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEON CUPRA 2.8


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz okazje i chęci to kładź lpg, nie słuchaj bzdur ludzi, którzy nigdy nie jezdzili na lpg albo zakladał im Heniu i regulował śrubką, nei ta era :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważyłem ale w dowodzie jest ok 1600 chyba mimo to i tak czuć tą moc nawet przy tej wadze. CO do środka to masz racje nie jest powalający :tongue4: ale plus jest taki że w tym wnętrzu znajduje sie recaro (chociaż tyle), ten środkowy panel chce zrobić w carbon, widziałem już takiego leona i powiem szczerze że z tym najlepszym carbonem fajnie to będzie wyglądać, wiadomo że do np a4 to i tak będzie miało daleko no ale już trudno, wszystkiego mieć nie można.

Co do gazu to na pewno nie będę na nim oszczędzał, wyjdzie mnie lekko ponad 3000zł może jak sie uda tanio części wyrwać to mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :good: :good: :good: z zadkim silnikiem jak na Leona ale zderzaki i felgi to z wersji Top Sport a nie cupra ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racje ale osobiście bardziej podobaja mi sie te co są niż z Cupry R. Co do felg to mam pare pomysłów ale to sie pewnie jeszcze zmieni z tysiac razy zanim dojdzie do kupna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racje ale osobiście bardziej podobaja mi sie te co są niż z Cupry R. Co do felg to mam pare pomysłów ale to sie pewnie jeszcze zmieni z tysiac razy zanim dojdzie do kupna :P

Ja kupiłem te oryginalne 18 z Cupry i sa aktualnie w malowaniu na biało.... a mój Leo tez jest czarny... widziałem już tak zrobionego i mi sie mega podobało... :good:

Efekt zobaczysz w lato jak założe i wkleje foty do tego zawias H&R -40 -40 i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że może być kosa :naughty: Ogólnie to koło jest fajne a przy dobrej glebie to kosa, ciekaw jestem jak na biało będzie wyglądał.

Btw. wracając do zderzaków to z tego co wiem te co ja mam to są z cupry a Tobie może chodzi o zderzaki z Cupry R? :mysli:

Gaz już zamówiony,teraz czekam na odbiór i odrazu na montaż. :)

Pokaże w końcu coś ze srodka :) Wybaczcie jakość.

20120109230.jpg

20120109231.jpg

20120109232.jpg

niestety zapomniałem podczas trasy uwiecznić magiczne 100 000km :(

20120105225.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zarejestrowany na wielu forach i powiem szczerze, na żadnym nie ma takiej atmosfery jak u Nas :good:

To jest magia naszego klubu :>

Wychodziły Cupry w różnych wariantach mocy, np. jak S3 210KM i 224KM :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele zajebi..ście trzymają i motownia też zajeb..sta- jeżdziliśmy żółtym Nowacka007 miazga i dzwięk V6 wewnątrz powala :good: :good: sam się nad takim leonem zastanawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak PABLO wychodziły różne wersje tak jak w S3, tzn widziałem bynajmniej 210KM i najpopularniejsza w Cuprach R 225KM. (tylko minus był taki że nie wychodziły z napędem na 4)

Dźwięk w środku auta naprawde zrobił na mnie duże wrażenie,nie spodziewałem sie tego, narazie nawet nie myśle o żadnym sprzęcie audio bo praktycznie w ogóle radia nie włączam hehe bynajmniej puki co :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeeee faa fuuu fyy bleee - LPG do świętego leona ;(

:decayed:

też bym zagazował, przecież to wolnossak - poniżej 100ps z litra więc nie ma czym sie przejmować. Jak Ci dobrze ogarną instalacje, to będziesz zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krępie znajduje sie dokładnie ten gazownik :)

Zastanawiam sie ciągle nad tematem xenonu, z jednej strony nie ma soczewki ani ori lamp z soczewka nawet no ale jednak zawsze xenon był ze mną a teraz tak nagle mam go sobie odpóścić> ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tego gazownika znam, uratowali mnie jak auto zaczeło wariować, cała operacja polegała na regulacji i napiawie kabelka od masy :kox: wszystko za 15zł a auto jeździ jak nowe :decayed:

A co do xenonu to przydały by sie jeszcze spryski, choć nie wiem czy warto. Na serio w Leonie nie bylo lamp z soczewkami :kox: normalnie auto "bez temperamentu" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no bez temperamentu zupełnie :tongue4: Wiec wydaje mi sie że jednak xenon odpada, bo żadnej chińszczyzny nie chcę wkładać, juz wole ori bez xenonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...