Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEON CUPRA 2.8


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

Leonik fajny ale jednak potrzebne jest mi większe auto. Szkoda mi leonika bo jest naprawde w dobrym stanie ale tęsknie za audi wiec jak kupie inne auto to napewno troche uśmierzy ból po leonie :P

Fakt Błażej te auta mają charakter, co do przyśpieszenia to fakt jak na leona to jakoś sie odpycha ale jak wiadomo mocy z czasem zawsze chce sie więcej :naughty:

P.S dzięki Paweł za aukcje! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej opcji :decayed:

---------- Post dopisany 30-10-2012 at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 15:58 ----------

No i LEON sprzedany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba odpowiem za Nowka ;)

dlaczego nie b5 :>

dzwiek i kultura pracy v8 ;)

pozatym zarazilem go po s6 i teraz a8 silnikiem 4.2 .... w dodatku polaczanym z tipem :)

po prostu wygoda ....

jak ktos nie ma parcia na mega szybkie auto to 4.2 to calkiem przyjemny i sprawny daily driver :)

w dodatku calkiem prosty konstrukcyjnie i bardzo dobrze przyjmujacy podtlenek lpg ;)

mimo ze jak wiadomo 4.2 nie jedzie ;> ( wiedza to zwlaszcza posiadacze avn`ow i awx`ow po chipie ) ;) to i tak jest szybsze od 99% aut spotkanych na drodze.

manual robi setke w ok 5.5s a tip w ok 6s wiec i tak jest ok :)

wiadomo ze do dlubnietego s4 b5 nie ma co startowac ale jesli chodzi o auto uzywane na codzien to s4 b6 wydaje sie byc bardzo fajnym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonałeś mnie :decayed:

chociaż ostatnio na hamowni stało rs6 c5 i powiem ci że jakoś dzwięk nie robił szału w porównaniu do mojej. sam się sobie dziwiłem że V8 mi nie przypadł do gustu. oczywiście mowa o ori wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba odpowiem za Nowka ;)

dlaczego nie b5 :>

dzwiek i kultura pracy v8 ;)

pozatym zarazilem go po s6 i teraz a8 silnikiem 4.2 .... w dodatku polaczanym z tipem :)

po prostu wygoda ....

jak ktos nie ma parcia na mega szybkie auto to 4.2 to calkiem przyjemny i sprawny daily driver :)

w dodatku calkiem prosty konstrukcyjnie i bardzo dobrze przyjmujacy podtlenek lpg ;)

mimo ze jak wiadomo 4.2 nie jedzie ;> ( wiedza to zwlaszcza posiadacze avn`ow i awx`ow po chipie ) ;) to i tak jest szybsze od 99% aut spotkanych na drodze.

manual robi setke w ok 5.5s a tip w ok 6s wiec i tak jest ok :)

wiadomo ze do dlubnietego s4 b5 nie ma co startowac ale jesli chodzi o auto uzywane na codzien to s4 b6 wydaje sie byc bardzo fajnym autem.

Nic dodać nic ująć :D Dzięki Paweł za wyręczenie, sam bym lepiej nie odpowiedział hehee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem leosia pare razy fajny sprzęt,za ile poszedł jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny ale za mały a pozatym to nie audi :P Prawie odrazu po zakupie wiedziałem, że coś jest nie tak hehe :P

Poszedł za 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny ale za mały a pozatym to nie audi :P Prawie odrazu po zakupie wiedziałem, że coś jest nie tak hehe :P

Poszedł za 23.

dobry zart z tym 23:wink:

za 30 wystawiony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny ale za mały a pozatym to nie audi :P Prawie odrazu po zakupie wiedziałem, że coś jest nie tak hehe :P

Poszedł za 23.

dobry zart z tym 23:wink:

za 30 wystawiony :kox:

póżniej był chyba za 26k wiec to nie żart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Fucken! Ostatecznie był za 26 ale do 24 maxymalnie chciałem zejść. No ale wyszło 23, ważne że sprzedany :)

Jak był wystawiony za 30 to one wtedy chodziły tak ok 25, a teraz najdroższy jest chyba za 17 koła jak patrzyłem, wiec te 23 to i tak nie jest źle, a to że mnie wyszedł dużo wiecej to normalka, nigdy nie wyciagnie sie pieniędzy włożonych w auto, typu gaz itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...