Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEON CUPRA 2.8


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj na czarno, te fele srebrne nie wyglądają.

P.s tak czytam, czytam i dochodze do wniosku że to jednak VR6 tu siedzi a to V6 to "hłyt marketindodi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konstrukcyjnie teoretycznie to samo ale na pokrywie silnika jest ewidentnie V6, VW ma z gorem, kiedyś VR6 to było VR6 a nie jakieś niby V6 jak w kilku modelach, kombinują z kątem cylindrów i tak wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną generacją silników VR6 były 24-zaworowe silniki produkowane od 1999 roku. Zmieniono ich nazwę na V6 mimo iż rozwiązania konstrukcyjne nie uległy zmianie. Zastosowano je w modelach Bora 4-motion oraz Golf IV 4-motion. Posiadały moc 204 KM. W 2003 roku powstała pojemniejsza wersja VR6 - 3,2 litrowa, nazwana R32 o mocy do 250 KM

Czyli wachlowanie nazwami. Dobra koniec OT silnik nie ważne czy nazwac go V6 czy VR6 ma niezłego kopa i to sie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dźwięk hehe :P

Juz postanowiłem,że tych felg nie będe ruszał, one nawet na czarno nie będą robiły takiego szału więc szkoda zachodu, będą nowe, będzie szał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie przez lato nic nie powinno sie zmienić jeśli chodzi o wyglad zewnetrzny. Przez ten sezon będzie tak:

20120305268.jpg

20120305269.jpg

20120305270.jpg

20120305272.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ORI kolorek i nic nie maluj a juz na pewno nie na czarno ... jest OK:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo stwierdziłem jak założyłem je na auto bo wcześniej na żywo nie widziałem, napewno zostanie tak jak jest, no chyba że jakaś zmiana na 18" ale to z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git ... ja na Twoim miejscu to bym tylko pochytał Ori podłokietnik w skórze... ja tez nie miałem i od tygodnia mam i jest dużo duzo lepiej ale musi być Ori bo jest z regulacją i jest szerszy od tych z Golfa 4 ... ja kupiłem w super stanie jak nowy za 280 zł więc ksozt nie jest jakis mega a jest serio o wiele lepiej... a tym bardziej przy Twoich fotelach... ja mam te same ale bez skóry po bokach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo właśnie podłotkietnik to podstawa! Ale zawsze obawiałem sie montażu, jak Ci sie to udało? Łatwo poszło? Długo szukałeś na allegro? Wiadomo ori to ori, nie ma o czym mówić.

Mam pecha do podłokietników, to jest moje 3 auto w którym nie mam:/ A patrzyłeś ile w ASO kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo ładne, z takich małych modów, mógłbyś jeszcze zmienić z tyłu ramię wycieraczki na ramię od skody fabi :) Dużo ładniej i nowocześniej się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo właśnie podłotkietnik to podstawa! Ale zawsze obawiałem sie montażu, jak Ci sie to udało? Łatwo poszło? Długo szukałeś na allegro? Wiadomo ori to ori, nie ma o czym mówić.

Mam pecha do podłokietników, to jest moje 3 auto w którym nie mam:/ A patrzyłeś ile w ASO kosztuje?

W ASO masakra cenowa a na allegro są co jakiś czas Ori w granicach 300 zł. Jak kupiłem od ziomka z LeonClubu ;) i za 280 zł i jeszcze pomógł mi z montażem... filozofi wielkiej nie ma ale trzeba mieć zręczne paluszki ... my montowaliśmy na spociku ok godziny czasu ... :naughty:

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

Auto bardzo ładne, z takich małych modów, mógłbyś jeszcze zmienić z tyłu ramię wycieraczki na ramię od skody fabi :) Dużo ładniej i nowocześniej się prezentuje.

Albo z Tourana tak jak umnie lub Polo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci sie udało z tym podłokietnikiem :P Ja na leon forum sie nie pokazuje nawet:kox:

Ale juz postanowiłem że w tym aucie będzie łokieć na bank, bo w a4 nie zdążyłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz, a cieszy jak cholera :naughty: zupełnie inna jazda. Trzecie auto w moim życiu a pierwszy podłokietnik haha:tongue4: (wybaczcie jakość ale na dzień dzisiejszy musi wystarcztyć:P)

20120321287.jpg

20120321289.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no możliwe bo dziewczyne mam w sulechowie, więc dość często tamtędy kursuje :) no nie powiem, coś tam przyspiesza :decayed:

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2012 at 13:39 ----------

Mała sejsa:

mg0269b.jpg

mg0260.jpg

mg0268.jpg

mg0271w.jpg

mg0275.jpg

A tak to mruczy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tam z tym swoim 1.4 w gazie cicho siedź:decayed:

---------- Post dopisany 31-08-2012 at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 21:51 ----------

No dobra, modów raczej więcej nie przewiduje, LEON NA SPRZEDAŻ, jakby kto pytał:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze dzwiek zdecydowanie lepszy, kultura pracy tez, mniejsza awaryjnosc. tylko te 200km troche malo:)

aaale, jak po czasie zabraknie mocy to przeciez uturbione vr6 gniecie 1,8t:)

200 kucyków w budzie Leona to jest sporo ;) Miałem Tolka z silnikiem 2.3 V5 przy 150 kucykach szedł jak rakieta... :)

Gratuluje Leonika mam sentyment do leona/toledo 1999-2004 są to fajne autka z charakterem.

Muszę przyznać, że dźwięk jest super, miałem podobny w swoim Tolku a w audi jest za cicho :)

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

P.S Jak gaz to zakładaj AC-R01 250KM, Hana, STAG-6 będziesz zadowolony jak ja :) Tylko znajdź odpowiedniego człowieka do montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]P.S Jak gaz to zakładaj AC-R01 250KM, Hana, STAG-6 będziesz zadowolony jak ja :) Tylko znajdź odpowiedniego człowieka do montażu.

przeciez te auto ma juz gaz od pol roku na takich komponentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...