Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] temperatura silnika skacze!!!Pomocy!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem otóż zaczeła mi rosnąć temperatura silnika a mianowicie wąż od bloku ten do chłodnicy od góry jest gorący a dolny od termostatu zimny termostat został wymieniony ale dalej to samo raz jest ogrzewanie w środku a raz go nie ma pompa wodna została wymieniona w układzie został sprawdzony CO2 i też jest ok auto nie kopci ani nie ma płynu w oleju Co to może być bo normalnie nie mam juz siły do tego auta dodam jeszcze że była zatkana kryza w zbiorniczku ale jest już odetkana i korek też został wymieniony dodam jeszcze że wyrzuca płyn przez zbiorniczek wyrównawczy POMOCY!!!! mechanicy rozkładają ręce

Opublikowano

Zle odpowietrzony układ chłodzenia. Wbrew opiniom , nie jest to takie proste w R4 TDI ...

Opublikowano

poluzuj opaskę na przewodzie gumowym powrotu z nagrzewnicy( na środku komory pod wycieraczkami)

zsuń przewód trochę, aż zobaczysz otwór na kolbie

ty obserwuj, a kolega niech gazuje i to zdrowo

i niech zdrowo wypcha powietrze z układu

jak zacznie już ostro sikać płynem, nasuń gumowy przewód i dokręć opaskę

uzupełnij płyn w zbiorniczku :th:

jak to nie pomoże, to może przedmuchanie arterii pomoże.

Opublikowano

osobiscie jestem za uniesieniem zbiorniczka wyrownawczego, podczas odpowietrzania.i odpowietrzaniem przy wylaczonym silniku.

Opublikowano

Ja jestem za metodą dynamiczną, czyli bańka z płynem obok i jazda w trasę ;)

Jak się termostat uchyla, wysiadamy i dolewamy. Tak aż do skutku.

Efekt nie raz , nie dwa - murowany. :decayed:

Opublikowano

bez zsuwania weza?

Opublikowano

Bez. Odpowietrzałem zawsze w ten sposób i 1Z i AFN i inne ścierwa z tego gatunku i zawsze w ten sposób.

Gazowanie silnika na postoju nie jest dlań zdrowe i dlatego odradzam ten wariant ...

Opublikowano
  • Autor

Problem jest dalej układ był odpowietrzany powiem tak jest mały obieg ale nie ma dużego moze termostat jest kicha wyciagnego i wsadze do goracej wody Pozdrawiam

Opublikowano

a na jaki termostat wymieniony zostal stary - ORI?

Opublikowano

nie ori tylko jakas podruba za 40zł

I to prawdopodobnie bedzie przyczyna,gó....any termostat :wink4:

Opublikowano

nie ori tylko jakas podruba za 40zł

a my tu sie silimy na madrosci. termostat tylko ORI. i od razu policz o ile jest drozsza wymiana termostatu, chcac zaoszczedzic kupujac nieoryginalne czesci ostatecnzie przeplacasz. pamietaj ze zlanego plynu chlodzacego nie uzywa sie juz ponownie... to tez koszty

Opublikowano
  • Autor

ori termostat tylko 115 a sam sobie go wymienię bo mam warsztat elektryczny wiec tego nie liczę a co myślicie o korku od płynu też mam podrube za 8 zł??[br]Dopisany: 28 Marzec 2008, 17:49 _________________________________________________a jak termostat powinien sie szeroko otworzyć bo mój otwiera się na 6 mm a nie wiem ile powinien??

Opublikowano

Ja kupiłem w tamtym tygodniu w Rzeszowie w salonie vw ori termostat za 84 pln + 4 pln za oring. :th:

Opublikowano

pamietaj ze zlanego plynu chlodzacego nie uzywa sie juz ponownie... to tez koszty

dlaczego? :shocked:
Opublikowano
  • Autor

powiedzcie mi czy były dwa rodzaje pomp wodnych chodzących w prawo lub w lewo czy to ma jakąś róznice Dzięki pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.