Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Automat(zwykły) brak przyśpieszenia


leon13

Rekomendowane odpowiedzi

Zorientuj sie w warsztacie.,który sie zajmuje naprawami skrzyń ile te elementy kosztują ,w aso też klocków i elementów zawieszenia nie kupujemy do b5'tek :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja niedawno jechalem pod gorke az ty nagle efekt taki sam jak twoj auto ryczy a jedziee max 40 podlaczylem podwaga skasowalem bledy i nic dalej pojechalem do mechanika powiedzial ze spalone sprzegielka badz sprzegielko do tego uszczelniache rwaly sie w rekach autko ma 170przejechane u mojego dziadka od nowosci kiedy trafil do mnie ja go szanowalem wiedz dlaczego taka awaria ? a wiec w aso iksiazkach pisza ze w tych skrzyniach oleju sie nie wymienia a tu filtr od nowosci i olej .

w ksiazce Audi A4 sam naprawiam Pisza:

W samochodzie z silnikiem 1,8dm 3 i automatyczna skrzynką przekladniową nie potrzeba wymieniac oleju ATF.

pokazałem to mechanikowi i powiedział że głopoty pisza olej i filtr musi byc wymieniany

a wiec ze auto w super stanie i sentymetalne kazalem wyremontować skrzynie wszystko co sie da na nowe :0 koszt 4500zł na orginalnych czesciach :) troszke mnie to szarpło bo miało byc na tynki w domku ale czego sie nie robi dla suni

warsztat z żor jesli ktoś chetny podam nr na prv

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to cena za remont automatu. Raczej normalna. Zazwyczaj wychodzi 2500-4500, z tym, że w większości przypadków wystarczy ok 3500 w popularnych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...