Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Walicie na letnich czy zima? :) Poważnie pytam :P

Myślę że w połowie marca bliżej będziesz znał odpowiedź :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie odśnieżają podjazd pod Stasindę, co by łatwiej ośkom było podjechać :gwizdanie:

Coś sugerujesz :decayed:

Rozpęd i wioo na górę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, lód pod śniegiem był very cool

Daj spokój - da radę :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 07:50_________________________________________________

A na poważnie to na głównej stronie forum w aktualnościach i na samym dole :wink4: Wrzuciłem info bo nie każdy widział , że ruszyły zapisy :hi:

Ja się dowiedziałem przedwczoraj :kox:

I coś mi się wydaje, że to nie przypadek :polew: U mnie nawet nie ma takiego działu jak zloty ogólnopolskie.. U Kokosa na kompie zobaczyłem dopiero..

Coo c**jki myśleliście, że nie przyjadę?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coo c**jki myśleliście, że nie przyjadę?! :D

mieli plan żeby cie wysterować ??? :shocked: :shocked: :shocked:

koledzy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walicie na letnich czy zima? :) Poważnie pytam :P

jak chcesz pytać poważnie to przypomnij się z pytaniem 22.03.2012

Bo niewiem czy mam swoje nowe alu szykować.. a bede robił sam to troche roboty mam :P

Śnieg jak bedzie to i tak na polu bo drogi odsniezają..

w sumie racja - w górach drogi zawsze są czarne.

Górale z tego co wiem to nawet zimówek nie kupują bo im szkoda kasy na czarne drogi :decayed:

Kolegoooooo - w górach jest taka zmienność pogody że możesz przyjechać w słoneczku z temp. +10 a za dwa dni możesz mieć problem nawet na zimowych wyjechać.

Pamiętam pierwszą Bukowinę - zawieje, zamiecie i 10cm śniegu na godzinę przybywało.

Jak wypakowałem torbę z auta, zaniosłem ją na 2 piętro po czym wróciłem do samochodu po następną to żeby ponownie auto otworzyć najpierw musiałem je odśnieżyć [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 11:30_________________________________________________

Coo c**jki myśleliście, że nie przyjadę?! :D

mieli plan żeby cie wysterować ??? :shocked: :shocked: :shocked:

koledzy :thumbdown:

Moskal - bez głupich aluzji mi tu - nigdy nie mówiliśmy że Nosfer jest naszym kolegą.

Jest zielonym i ma orać na forum od rana do wieczora - o koleżeństwie nie było mowy.

Jest osobą funkcyjną - ma swój zakres na forum do ogarnięcia (wyłapywanie i poprawianie błędów ortograficznych) i niech tak zostanie a że jednak o zlocie sie dowiedział - trudno - niech jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, lód pod śniegiem był very cool

Całą noc nad nim pracowaliśmy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegoooooo - w górach jest taka zmienność pogody .. [jakieś bzdury]

captainobvious.jpg

:polew:

Moskal - bez głupich aluzji mi tu - nigdy nie mówiliśmy że Nosfer jest naszym kolegą.

Jest zielonym i ma orać na forum od rana do wieczora - o koleżeństwie nie było mowy.

Jest osobą funkcyjną - ma swój zakres na forum do ogarnięcia (wyłapywanie i poprawianie błędów ortograficznych) i niech tak zostanie a że jednak o zlocie sie dowiedział - trudno - niech jedzie

Tak czytam między wierszami to wychodzi, że jednak mnie lubicie. :)

Dzięki Miron za te słowa, jak będę następnym razem jechał przez Knurów obiecuję, że tym razem odmachnę Ci ręką tak, żebyś mógł się znajomym pochwalić :decayed: Może nawet im sypnę trochę paszy przez okno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no - od paszy i rolnictwa to Ty się odczep bo jak tu Alvaro wpadnie to się dowiesz............to i tam to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no - od paszy i rolnictwa to Ty się odczep bo jak tu Alvaro wpadnie to się dowiesz............to i tam to :)

W sumie.. Z Rolnikami to nie ma co.. :decayed:

A Alv to wyjątkowo parszywy z gęby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Alv to wyjątkowo parszywy z gęby :gwizdanie:

Z twarzy tez niespecjalny :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Alv to wyjątkowo parszywy z gęby :gwizdanie:

Z twarzy tez niespecjalny :kwasny:

a mimo to trafiła się zaślepiona niewiasta :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Alv to wyjątkowo parszywy z gęby :gwizdanie:

Z twarzy tez niespecjalny :kwasny:

Jednym słowem burak :decayed:

Ale nie powiedzie, że ta dupcia na jego brodzie nie jest fikuśnym dodatkiem do Bukowińskich wieczorów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a karniesz mnie wokol osrodka :naughty:

a tam karniesz... dam ci kluczyki i sam se poupalasz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Chciałam przypomnieć, że też miałam coś podobnego rok temu obiecane:)

to ja ci dam poupalac swoim magicznym 1.6 T+Q :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja wezme Astre :tongue4::wink4:

Tylko ja bardzo lubię miski olejowe:)

z dziurami :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:00_________________________________________________żeby nie było że nie ostrzegałam[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:00_________________________________________________

Chciałam przypomnieć, że też miałam coś podobnego rok temu obiecane:)

trzeba było nie pic na okrągło wódki to byś sie przejechała , ale ja nie bede dziewczyny z 3-4 promile we krwi w auto ładował :rolleyes:

Jakie 3-4 na tyle trzeźwa byłam, że potrafiłam powiedzieć sobie nie, bo bez prawka to ryzyko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...