Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raggus jedzie oł jejjjorr

Taa ciesz sie. Ani nie wypije , ani nie zapali - chyba jedzie nam fantów pilnować w pokoju :thumbdown:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raggus jedzie oł jejjjorr

Taa ciesz sie. Ani nie wypije , ani nie zapali - chyba jedzie nam fantów pilnować w pokoju :thumbdown:

Może moją kurtkę znajdzie.. do chu.ja..

Opublikowano
  • Autor

Tiaaa, za Twoją kurtką to trza by pewnie do Bielska jechać :gwizdanie:

Opublikowano

Tiaaa, za Twoją kurtką to trza by pewnie do Bielska jechać :gwizdanie:

Sciemnianowi się spodobała ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tiaaa, za Twoją kurtką to trza by pewnie do Bielska jechać :gwizdanie:

Sciemnianowi się spodobała ? :decayed:

No wiesz, tu na forum motoryzacyjnym częściami handluje...

Patrząc na niego można być pewnym że to nie jedyne forum gdzie konto posiada...

No chyba że po zlotach zwyczajowo sąsiadów odwiedza :gwizdanie:

Opublikowano

Widać te jego rumuńskie korzenie mają wpływ na jego smykałkę do interesów w drobnym handlu...

:nose:

Opublikowano
  • Autor

Niom, smykałke to na pewno ma. Nawet kolor auta ma oszukany :naughty:

Opublikowano

hehehe czym kolega Siemian zasłużył sobie na takie zainteresowanie :mysli:

i dlaczego milczy :mysli:

:polew:

Opublikowano

Sciemnianowi się spodobała ? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Kuźwa będzie grubo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe czym kolega Siemian zasłużył sobie na takie zainteresowanie :mysli:

Poznasz, zrozumiesz... Albo i nie :kox:

edycja Dopisany: 24 Styczeń 2012, 12:55

Kuźwa będzie grubo :decayed:

Tak, nie zapominajcie zamykać drzwi na klucz :decayed:

Opublikowano

Tak, nie zapominajcie zamykać drzwi na klucz :decayed:

Przed Ściemnianem :mysli::decayed:

Opublikowano

Widać te jego rumuńskie korzenie mają wpływ na jego smykałkę do interesów w drobnym handlu...

:nose:

Ja przypuszczam, że jakaś górska koza miała cieczkę, a On potrzebował czegoś co ukryje zapach jego piżma żeby swobodnie móc się zakraść.. :mysli:

Wierzcie mi.. Przez ten cały czas myślałem nad tym.. To wydaje mi się najbardziej prawdopodobne..

Opublikowano

To wydaje mi się najbardziej prawdopodobne...

Tak po dłuższym zastanowieniu jestem skłonny przyznać Ci rację bo to co piszesz mam sens :good:

Opublikowano

:decayed: taaa każdy niby wytrenowany a padnie przed 23.00 a na śniadanie w Sobotę wejdzie o 17.00 :polew: :polew: :polew:

chyba Ty :decayed: wierz mi , ze jak bedziesz wchodził na sniadanie to ja bede siedział z browarem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Pamiętam jak na letnim w 2010 zszedłem na śniadanie, dosiadam się do stolika Moskala i Łatka a na stole pomiędzy pieczywem, wędliną i serem stała już otwarta 0,7 - była chyba 9.00 rano - myślałem że :sick3:

Opublikowano

:decayed: taaa każdy niby wytrenowany a padnie przed 23.00 a na śniadanie w Sobotę wejdzie o 17.00 :polew: :polew: :polew:

chyba Ty :decayed: wierz mi , ze jak bedziesz wchodził na sniadanie to ja bede siedział z browarem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Pamiętam jak na letnim w 2010 zszedłem na śniadanie, dosiadam się do stolika Moskala i Łatka a na stole pomiędzy pieczywem, wędliną i serem stała już otwarta 0,7 - była chyba 9.00 rano - myślałem że :sick3:

a oni pili juz drugą :decayed::kox:

Opublikowano

Po prostu chłopaki wzięli do serca znaczenie prawdziwego zlotu :kox:

Opublikowano

Pamiętam jak na letnim w 2010 zszedłem na śniadanie, dosiadam się do stolika Moskala i Łatka a na stole pomiędzy pieczywem, wędliną i serem stała już otwarta 0,7 - była chyba 9.00 rano - myślałem że :sick3:

A co w tym takiego dziwnego ????

a oni pili juz drugą :decayed::kox:

"oni" pili juz trzecią , o 6:00 rano bylismy w odwiedzinach u dziadka :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pamiętam jak na letnim w 2010 zszedłem na śniadanie, dosiadam się do stolika Moskala i Łatka a na stole pomiędzy pieczywem, wędliną i serem stała już otwarta 0,7 - była chyba 9.00 rano - myślałem że :sick3:

A co w tym takiego dziwnego ????

a oni pili juz drugą :decayed::kox:

"oni" pili juz trzecią , o 6:00 rano bylismy w odwiedzinach u dziadka :naughty: :naughty: :naughty:

Miron jest już w takim wieku, że pewnych rzeczy nie rozumie :decayed:

Opublikowano

Miron jest już w takim wieku, że pewnych rzeczy nie rozumie :decayed:

Ty sie ojciec nie rozpedzaj bo on jest w moim wieku :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Mozna powiedziec , ze jak na swój wiek jest ograniczony :good:

Opublikowano

"oni" pili juz trzecią , o 6:00 rano bylismy w odwiedzinach u dziadka :naughty: :naughty: :naughty:

Pamiętam to :naughty:

Puka ktoś do domku i zastanawiamy się czy otworzyć. Otwieramy ,a tam Łatek z Moskalem stoją i mówią "pijecie k**wa " :polew: I weź tu odmów :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.