Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakos ostatnio nawet o tym wspominalismy :polew: :polew: :polew:

powaznie ??? to ON to pamieta ???? chyba nie jest na mnie zły ??? zadziałała zasada "dynamiki tłumu" :naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 22:22_________________________________________________

Ojjj Grzesiu był wtedy bardzo zły :decayed:

a postaw sie w jego sytuacji , nie byłbys zły ??? :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawać ten filmik na youtuba ... :naughty:

Opublikowano

Dawać ten filmik na youtuba ... :naughty:

nie , nie zrobie tego gregorowi

Opublikowano

jakos ostatnio nawet o tym wspominalismy :polew: :polew: :polew:

powaznie ??? to ON to pamieta ???? chyba nie jest na mnie zły ??? zadziałała zasada "dynamiki tłumu" :naughty: :naughty: :decayed:

przypuszczam ze jeszcze do tej pory w nocy budzi sie krzyczac ZIIIIIMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEE :decayed:

ja jade do BT z moja i jzu ja uprzedzilem ze moze sie nasluchac dziwnych historyjiiii :decayed:

Opublikowano

przypuszczam ze jeszcze do tej pory w nocy budzi sie krzyczac ZIIIIIMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEE :decayed:

ja jade do BT z moja i jzu ja uprzedzilem ze moze sie nasluchac dziwnych historyjiiii :decayed:

mam nadzieje ze nie bedzie nam psuła imprezy :decayed:

Opublikowano

przypuszczam ze jeszcze do tej pory w nocy budzi sie krzyczac ZIIIIIMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEE :decayed:

ja jade do BT z moja i jzu ja uprzedzilem ze moze sie nasluchac dziwnych historyjiiii :decayed:

mam nadzieje ze nie bedzie nam psuła imprezy :decayed:

nie powinna - bo Kędzior coś wspominał że nie będzie jej z auta wypuszczał[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 09:24_________________________________________________Ps. 2 razy byłem na imprezie z Kędziorem i Eweliną i muszę Ci Moskal powiedzieć że to właśnie Kędzior nam psuł imprezę :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ps. 2 razy byłem na imprezie z Kędziorem i Eweliną i muszę Ci Moskal powiedzieć że to właśnie Kędzior nam psuł imprezę :decayed:

słuchaj , jak dziewczyna obrotna to trzeba kędziora wsadzic do auta a jej pozwolic rozwinąć skrzydła :good:

Opublikowano

Ps. 2 razy byłem na imprezie z Kędziorem i Eweliną i muszę Ci Moskal powiedzieć że to właśnie Kędzior nam psuł imprezę :decayed:

słuchaj , jak dziewczyna obrotna to trzeba kędziora wsadzic do auta a jej pozwolic rozwinąć skrzydła :good:

Ps. 2 razy byłem na imprezie z Kędziorem i Eweliną i muszę Ci Moskal powiedzieć że to właśnie Kędzior nam psuł imprezę :decayed:

dzieki dzieki :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::decayed:

przypuszczam ze jeszcze do tej pory w nocy budzi sie krzyczac ZIIIIIMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEE :decayed:

ja jade do BT z moja i jzu ja uprzedzilem ze moze sie nasluchac dziwnych historyjiiii :decayed:

mam nadzieje ze nie bedzie nam psuła imprezy :decayed:

nie powinna - bo Kędzior coś wspominał że nie będzie jej z auta wypuszczał

jak bedzie marudzila to sie ja zamknie w saunie :decayed:

Opublikowano

Nie musisz jej zamykać bo juz sama mi pisała że ma ochote się zemną zamknąć w Saunie ... i się porzadnie wypocić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no to narobiliśmy :(

Kędzior mi pisał na PW że nie jedzie :confused4:

Opublikowano

no to narobiliśmy :(

Kędzior mi pisał na PW że nie jedzie :confused4:

Ale Ewelina mi pisała, że jednak mam po nią podjechać :decayed:

Opublikowano

no to narobiliśmy :(

Kędzior mi pisał na PW że nie jedzie :confused4:

Ale Ewelina mi pisała, że jednak mam po nią podjechać :decayed:

:polew:

Opublikowano

no to narobiliśmy :(

Kędzior mi pisał na PW że nie jedzie :confused4:

jak kedziora nie bedzie to ja nie mam po co jechać , Jarko poprosze zaliczke :decayed:

Opublikowano

Nie musisz jej zamykać bo juz sama mi pisała że ma ochote się zemną zamknąć w Saunie ... i się porzadnie wypocić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

źle ją zrozumiałeś

jak już dostajesz PW od dziewczyny to czytaj ze zrozumieniem :wallbash:

Pisała że masz się już zamknąć a żeby się zmusiła i koło Ciebie usiadła przy stole to musiał byś się na kilka tygodni w saunie zamknąć i porządnie wypocić

Opublikowano

ale się z niego napierdalacie. :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
:sesese:
Opublikowano

i wszystko to wina Pozka. :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.