Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jarko poprosze zaliczke :decayed:

Jaka zaliczka ? Niema !!! Wpłaciłeś, musisz teraz jechać... Trudno...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to narobiliśmy :(

Kędzior mi pisał na PW że nie jedzie :confused4:

jak kedziora nie bedzie to ja nie mam po co jechać , Jarko poprosze zaliczke :decayed:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :good:

Nie musisz jej zamykać bo juz sama mi pisała że ma ochote się zemną zamknąć w Saunie ... i się porzadnie wypocić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

źle ją zrozumiałeś

jak już dostajesz PW od dziewczyny to czytaj ze zrozumieniem :wallbash:

Pisała że masz się już zamknąć a żeby się zmusiła i koło Ciebie usiadła przy stole to musiał byś się na kilka tygodni w saunie zamknąć i porządnie wypocić

za baba ladu niedojdziesz, jedno mowi a drugie robi :decayed:

pozatym my ze Stanleyem juz ustalilismy ze robimy wymianke na pare dni i ja jestem w pokoju z Adrenalina a on z Ewelina :gwizdanie:

Opublikowano

no to narobiliśmy :(

Kędzior mi pisał na PW że nie jedzie :confused4:

jak kedziora nie bedzie to ja nie mam po co jechać , Jarko poprosze zaliczke :decayed:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :good:

Nie musisz jej zamykać bo juz sama mi pisała że ma ochote się zemną zamknąć w Saunie ... i się porzadnie wypocić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

źle ją zrozumiałeś

jak już dostajesz PW od dziewczyny to czytaj ze zrozumieniem :wallbash:

Pisała że masz się już zamknąć a żeby się zmusiła i koło Ciebie usiadła przy stole to musiał byś się na kilka tygodni w saunie zamknąć i porządnie wypocić

za baba ladu niedojdziesz, jedno mowi a drugie robi :decayed:

pozatym my ze Stanleyem juz ustalilismy ze robimy wymianke na pare dni i ja jestem w pokoju z Adrenalina a on z Ewelina :gwizdanie:

Stanley to swojski chłop i sie podzieli... :naughty: :naughty: :naughty: a co ma sie nie podzielic... swoja się dzieli to i Twoja sie podzieli ... :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

3 miejsca wolne :cool1:

Opublikowano

no to narobiliśmy :(

Kędzior mi pisał na PW że nie jedzie :confused4:

jak kedziora nie bedzie to ja nie mam po co jechać , Jarko poprosze zaliczke :decayed:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :good:

Nie musisz jej zamykać bo juz sama mi pisała że ma ochote się zemną zamknąć w Saunie ... i się porzadnie wypocić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

źle ją zrozumiałeś

jak już dostajesz PW od dziewczyny to czytaj ze zrozumieniem :wallbash:

Pisała że masz się już zamknąć a żeby się zmusiła i koło Ciebie usiadła przy stole to musiał byś się na kilka tygodni w saunie zamknąć i porządnie wypocić

za baba ladu niedojdziesz, jedno mowi a drugie robi :decayed:

pozatym my ze Stanleyem juz ustalilismy ze robimy wymianke na pare dni i ja jestem w pokoju z Adrenalina a on z Ewelina :gwizdanie:

Stanley to swojski chłop i sie podzieli... :naughty: :naughty: :naughty: a co ma sie nie podzielic... swoja się dzieli to i Twoja sie podzieli ... :polew: :polew:

mojej żony proszę w to nie mieszać :gwizdanie:

Opublikowano

3 miejsca wolne :cool1:

Kto zrezygnował ??? Bo przypominam że pierwsza rezygnacja to mega miękka faja ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 21:51_________________________________________________

no to narobiliśmy :(

Kędzior mi pisał na PW że nie jedzie :confused4:

jak kedziora nie bedzie to ja nie mam po co jechać , Jarko poprosze zaliczke :decayed:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :good:

Nie musisz jej zamykać bo juz sama mi pisała że ma ochote się zemną zamknąć w Saunie ... i się porzadnie wypocić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

źle ją zrozumiałeś

jak już dostajesz PW od dziewczyny to czytaj ze zrozumieniem :wallbash:

Pisała że masz się już zamknąć a żeby się zmusiła i koło Ciebie usiadła przy stole to musiał byś się na kilka tygodni w saunie zamknąć i porządnie wypocić

za baba ladu niedojdziesz, jedno mowi a drugie robi :decayed:

pozatym my ze Stanleyem juz ustalilismy ze robimy wymianke na pare dni i ja jestem w pokoju z Adrenalina a on z Ewelina :gwizdanie:

Stanley to swojski chłop i sie podzieli... :naughty: :naughty: :naughty: a co ma sie nie podzielic... swoja się dzieli to i Twoja sie podzieli ... :polew: :polew:

mojej żony proszę w to nie mieszać :gwizdanie:

:decayed: Jaki Ty Stasiu dzisiaj dyplomatyczny... chyba jeszcze nic dzis nie piłes ... %%%... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

To już druga rezygnacja jest, pierwsza była jak się Siemian zapisał :decayed:

Opublikowano

To już druga rezygnacja jest, pierwsza była jak się Siemian zapisał :decayed:

No tak ale to sie nie liczy bo jak wiadomo Siemiana nikt nie trawi ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dlatego część osób przybywa już po spożyciu % bo wtedy jakoś jest przyjemniej na niego patrzeć... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

mojej żony proszę w to nie mieszać :gwizdanie:

za pozno, podobno same to ustalily :decayed:
Opublikowano

mojej żony proszę w to nie mieszać :gwizdanie:

za pozno, podobno same to ustalily :decayed:

jednak baby to są c.h.u.j.e :decayed:

Opublikowano

mojej żony proszę w to nie mieszać :gwizdanie:

za pozno' date=' podobno same to ustalily :decayed:

[/quote']

jednak baby to są c.h.u.j.e :decayed:

biust_0.gif

no sa no sa :tongue4:

Opublikowano

mojej żony proszę w to nie mieszać :gwizdanie:

za pozno, podobno same to ustalily :decayed:

jednak baby to są c.h.u.j.e :decayed:

biust_0.gif

no sa no sa :tongue4:

i to jakie :slina:

Opublikowano

mojej żony proszę w to nie mieszać :gwizdanie:

za pozno, podobno same to ustalily :decayed:

jednak baby to są c.h.u.j.e :decayed:

biust_0.gif

no sa no sa :tongue4:

i to jakie :slina:

Tam by hiszpan wszedł jak tata w mame ... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tam by hiszpan wszedł jak tata w mame ... :naughty: :naughty: :naughty:

oj tak :good:

Opublikowano

Jak bym byl Siemianem to bym wam w ryj dal, ale nie jestem

Opublikowano
  • Autor

Jak bym byl Siemianem to bym wam w ryj dal, ale nie jestem

A Siemian Tobą :naughty: Poza tym na zlotach to z reguły On liście przyjmuje :decayed:

Opublikowano

Jak bym byl Siemianem to bym wam w ryj dal, ale nie jestem

:blink::wink4:

Opublikowano
:polew: jarko, czytasz mi w myślach? BTW rozumiem żarty żartami ale są pewne granice, to tyle ode mnie
Opublikowano

Jak bym byl Siemianem to bym wam w ryj dal, ale nie jestem

:blink::wink4:

:mysli: tego bym sie nie spodziewał żeby ktoś Siemiana bronił. Byłem z nim w pokoju i też go nie bardzo trawię. Tutaj każdy sobie zartuje. Jeden z drugiego i jakoś nikt się nie obraża. Ja rok temu przyłączyłem się do robienia sobie żartów z Poźka i się nie obraził :decayed:

Opublikowano

ja się nie obrażam :) a co do obrony to już teraz sam nie wiem czy powinienem się wtrącać, jak Siemian to znosi to znaczy twardziel jest :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.