Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak z Elbląga to tylko EB :naughty:

Robia jeszcze EB ???? :mysli:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak z Elbląga to tylko EB :naughty:

Każdy ma swoj smak ale na mój to EB to takie właśnie trochę siki bez smaku ( jakby stało otwarte ) - dlatego je dali tylko na export [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:29_________________________________________________

Robia jeszcze EB ???? :mysli:

tylko export :wink4:

Opublikowano
:drunk: ja jadę z Piotrkiem(musti) muszę się napić[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:32_________________________________________________a mięka faja góral się nie odzywa. :polew: :polew:
Opublikowano

tylko export :wink4:

Specjal i EB z jednej stajni chyba , nie ?? "Elbrewery"

:drunk: ja jadę z Piotrkiem(musti) muszę się napić

ulala :gwizdanie: ściśnij mocno pierdzioche na czas transportu :)

Opublikowano

tylko export :wink4:

Specjal i EB z jednej stajni chyba , nie ?? "Elbrewery"

taaaa, ale i tak to Grupa Żywiec :wink4:

Opublikowano

:drunk: ja jadę z Piotrkiem(musti) muszę się napić[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:32_________________________________________________a mięka faja góral się nie odzywa. :polew: :polew:

też Cię lubię :decayed:

Opublikowano

tylko export :wink4:

Specjal i EB z jednej stajni chyba , nie ?? "Elbrewery"

ulala :gwizdanie: ściśnij mocno pierdzioche na czas transportu :)

tam jest teraz tak poje....bane że nie wiadomo o co chodzi

Opublikowano

spoko :cool1: do Ciebie też przyjdę nie ejstem jak mój sąsiad.Góral.tz :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:36_________________________________________________

:drunk: ja jadę z Piotrkiem(musti) muszę się napić[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:32_________________________________________________a mięka faja góral się nie odzywa. :polew: :polew:

też Cię lubię :decayed:

:wallbash: :wallbash: weś zapisuj się :bicz:

Opublikowano

spoko :cool1: do Ciebie też przyjdę nie ejstem jak mój sąsiad.Góral.tz :polew: :polew:

ja zapraszam do mnie na kwaterę hehe

PS. dużo wypiłeś z tym kuzynem ?? :polew: :polew:

Opublikowano

1 litr tylko :cool1:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:41_________________________________________________ale spoko trafiam w klawisze

Opublikowano

no właśnie widzę że nie dopiłeś :decayed:

Opublikowano

kurna ale klepiecie, zalogujcie się na www.czat.onet.pl do pokoju miętkie faje :gwizdanie:

Opublikowano

kurna ale klepiecie, zalogujcie się na www.czat.onet.pl do pokoju miętkie faje :gwizdanie:

a jest taki?? to góral.tz tam jest adminem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurna ale klepiecie, zalogujcie się na www.czat.onet.pl do pokoju miętkie faje :gwizdanie:

skąd wiesz że taki jest :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jak z Elbląga to tylko EB :naughty:

Każdy ma swoj smak ale na mój to EB to takie właśnie trochę siki bez smaku ( jakby stało otwarte ) - dlatego je dali tylko na export

Nie przecze, smakoszem piwa jakimś nie jestem. EB mi bardziej jak Special podchodziło i tyle. Poza tym, jak Mazury to tylko "Biały Patyk" :kox:

Opublikowano

Góral jak nie ma takiego pokoju to zawsze można założyć i przenieść dysputy do tegoż pokoju :)

Opublikowano

Góral jak nie ma takiego pokoju to zawsze można założyć i przenieść dysputy do tegoż pokoju :)

przeszkadza Ci :mysli:

dobra jeszcze raz wszystkim miłej zabawy :decayed: :decayed:

a do nie których(szczególnie do takiego jednego) :decayed:

pocałujcie mnie w

26cf81397066a8768d3c4b6c679032b5.jpg

:wink4: :wink4:

Opublikowano

nie przeszkadza ale powoli nie nadążam z odświeżaniem strony :wink4:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 22:08_________________________________________________BTW idź może na laser :gwizdanie:

Opublikowano

nie przeszkadza ale powoli nie nadążam z odświeżaniem strony

F5 :wink4:

Opublikowano

tyle to wiedziałem w przedszkolu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.