Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:facepalm: tak w biały dzień:> no pięknie :> popieram Lele :> :wink:

---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

a w poniedziałek będziemy wszyscy tak:

http://demotywatory.pl/3728873/A-w-poniedzialek

Ciężko się będzie niektórym ogarnąć po takim weekendzie jaki się zapowiada :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:facepalm: tak w biały dzień:> no pięknie :> popieram Lele :> :wink:

No wczoraj w nocy byl konkretny trenig :kox:Jak juz do domu sam dojsc nie moglem :drunk::facepalm: Gouda na moje szczescie nade mną czuwał

:polew:

Opublikowano
No wczoraj w nocy byl konkretny trenig :kox:Jak juz do domu sam dojsc nie moglem :drunk::facepalm: Gouda na moje szczescie nade mną czuwał

:polew:

trening czyni mistrza co? :> no no, ja też zaczęłam - 650 ml-owy Heineken :polew::kox:

Opublikowano
No wczoraj w nocy byl konkretny trenig :kox:Jak juz do domu sam dojsc nie moglem :drunk::facepalm: Gouda na moje szczescie nade mną czuwał

:polew:

trening czyni mistrza co? :> no no, ja też zaczęłam - 650 ml-owy Heineken :polew::kox:

za mało :naughty:

Opublikowano
No wczoraj w nocy byl konkretny trenig :kox:Jak juz do domu sam dojsc nie moglem :drunk::facepalm: Gouda na moje szczescie nade mną czuwał

:polew:

trening czyni mistrza co? :> no no, ja też zaczęłam - 650 ml-owy Heineken :polew::kox:

za mało :naughty:

Zdecydowanie za mało:kox:

Opublikowano

musti spoko, spoko.. W następną sobotę pozwolę sobie może na Dębowe Mocne :>> :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

rozumiem, że wlasciciele i obsluga osrodka nie robia problemow z wlasnym alko?

Opublikowano

MalutkaBrunetka,w avatarze to Twoje foto?

Opublikowano
musti spoko, spoko.. W następną sobotę pozwolę sobie może na Dębowe Mocne :>> :naughty::naughty::naughty:

i tak słabiutko słabiutko :decayed:

ja za tydzień Teqilkę bedę smakował z cytrynką i solą :kox:

Opublikowano

oj, ale się czepiacie. Jestem kobietą.. Kobiety nie piją wódki :D a ja za alkoholem nie przepadam... No.... chyba ze jest jakaś wyjątkowa okazja i "chłop żywemu nie przepuści" wtedy i ja się skuszę :wink::naughty:

---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

MalutkaBrunetka,w avatarze to Twoje foto?

tak, moje.

---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:09 ----------

musti spoko, spoko.. W następną sobotę pozwolę sobie może na Dębowe Mocne :>> :naughty::naughty::naughty:

i tak słabiutko słabiutko :decayed:

ja za tydzień Teqilkę bedę smakował z cytrynką i solą :kox:

dobre to? :kox:

Opublikowano
oj, ale się czepiacie. Jestem kobietą.. Kobiety nie piją wódki :D a ja za alkoholem nie przepadam... No.... chyba ze jest jakaś wyjątkowa okazja i "chłop żywemu nie przepuści" wtedy i ja się skuszę :wink::naughty:

---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

MalutkaBrunetka,w avatarze to Twoje foto?

tak, moje.

---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:09 ----------

musti spoko, spoko.. W następną sobotę pozwolę sobie może na Dębowe Mocne :>> :naughty::naughty::naughty:

i tak słabiutko słabiutko :decayed:

ja za tydzień Teqilkę bedę smakował z cytrynką i solą :kox:

dobre to? :kox:

jak mówią w KFC palce lizać :kox::kox:

Opublikowano

Miłej nocki , cya :hi:

Opublikowano
Miłej nocki , cya :hi:

wynocha spać :bag:

Opublikowano

Również zabieram swoje zabawki i wracam na swoje podwórko... Kolorowych :papa:

Opublikowano

Co to za ozywione dyskusje ??? za 2 tygodnie o tej porze inaczej bedziecie śpiewać :naughty:

Opublikowano
jak ja sie do dzbanuszka dorwe to może być ciężko :naughty::naughty:

Będziesz ostatnią osobą, która będzie miała ten dzbanuszek w ręku...:facepalm:

Opublikowano
jak ja sie do dzbanuszka dorwe to może być ciężko :naughty::naughty:

Będziesz ostatnią osobą, która będzie miała ten dzbanuszek w ręku...:facepalm:

czymam Cie za słowo :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.