Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj tomeks tomeks.. im starszy tym głupszy...

przygotowałeś sześcopak klapków "kubota" na zlot?

:grin:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
11.00 - GOŚĆ SPECJALNY - warsztaty !!!

a to to co to bedzie?

instraktor jazdy bedzie TVNił nam?

w sobote o tej porze jedyną osobą która usiądzie za stery bedzie on sam , a mi sie srednio usmiecha jezdzic na prawym z jakims lamusem.

Zaproście młodego Steca ze swoim EVO , niech nas powozi w góre i z powrotem :naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post added at 14:22 ---------- Previous post was at 14:21 ----------

Kto to k**wa zrobił?:polew:

"To" zrobili Twoi rodzice :grin::grin::grin:

Opublikowano

w sobote o tej porze jedyną osobą która usiądzie za stery bedzie on sam

Jeszcze ja będę :grin:

Opublikowano

Słuchajcie mam jeszcze takie pytanko... Jak wygląda ten cały kulig? :P

Opublikowano

yyy,kulig sie jeszcze nigdy nie odbył:bag:

Opublikowano
Słuchajcie mam jeszcze takie pytanko... Jak wygląda ten cały kulig? :P

ostro , jak moja padaczka tam dojedzie to wam moge zrobić kulig :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
yyy,kulig sie jeszcze nigdy nie odbył:bag:

hahaha , powaznie ?? :kox:

---------- Post added at 14:31 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

yyy,kulig sie jeszcze nigdy nie odbył:bag:

:shock3:

zapewniam Cie, ze w dniu wyjazdu nic nie bedzie w stanie Cie zadziwić -uwierz mi na słowo :naughty:

Opublikowano

No tak nie odbył się bo sądząc po stanie chętnych osób do przeprowadzenia takiej imprezy, postanawiano że jednak lepiej odpuścić :decayed:

Opublikowano
zapewniam Cie, ze w dniu wyjazdu nic nie bedzie w stanie Cie zadziwić -uwierz mi na słowo :naughty:

Moski, najbardziej się obawiam czy będę sobą gdy wrócę do Wolbromia :>> Czytałam pogaduszki i inne wątki odnośnie ubiegłorocznych zlotów. Zwątpiłam :kox:

Opublikowano
No tak nie odbył się bo sądząc po stanie chętnych osób do przeprowadzenia takiej imprezy, postanawiano że jednak lepiej odpuścić :decayed:

i pewnie kazdy chciał być woźnicą :kox::kox: ekhem sory , :kox:siemian na bank chciał ciągnąć zaprzęg

---------- Post added at 14:35 ---------- Previous post was at 14:34 ----------

Moski, najbardziej się obawiam czy będę sobą gdy wrócę do Wolbromia :>>

ha , to juz zależy tylko od Ciebie :naughty::naughty::naughty::naughty:

powiedzmy....:kox:

Opublikowano
No tak nie odbył się bo sądząc po stanie chętnych osób do przeprowadzenia takiej imprezy, postanawiano że jednak lepiej odpuścić :decayed:

...a mnie najbardziej zależy na kuligu :kox:

Opublikowano
11.00 - GOŚĆ SPECJALNY - warsztaty !!!

a to to co to bedzie?

instraktor jazdy bedzie TVNił nam?

w sobote o tej porze jedyną osobą która usiądzie za stery bedzie on sam , a mi sie srednio usmiecha jezdzic na prawym z jakims lamusem.

Zaproście młodego Steca ze swoim EVO , niech nas powozi w góre i z powrotem :naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post added at 14:22 ---------- Previous post was at 14:21 ----------

Kto to k**wa zrobił?:polew:

"To" zrobili Twoi rodzice :grin::grin::grin:

po pijaku?

---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 15:00 ----------

No tak nie odbył się bo sądząc po stanie chętnych osób do przeprowadzenia takiej imprezy, postanawiano że jednak lepiej odpuścić :decayed:

...a mnie najbardziej zależy na kuligu :kox:

o to w tym roku sie odbedzie bo 3xA tez sie pisza:polew::decayed:
Opublikowano
Słuchajcie mam jeszcze takie pytanko... Jak wygląda ten cały kulig? :P

rok temu nie było śniegu :decayed:

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:31 ----------

Jarko kiedy ruszają zapisy do pokoi? :wink:

Opublikowano
Słuchajcie mam jeszcze takie pytanko... Jak wygląda ten cały kulig? :P

rok temu nie było śniegu :decayed:

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:31 ----------

Jarko kiedy ruszają zapisy do pokoi? :wink:

był śnieg nie pamiętasz jak dopierniczyło w sobotę :naughty: a tu psikus wszyscy na LETNICH BUTACH :decayed:

Opublikowano
Słuchajcie mam jeszcze takie pytanko... Jak wygląda ten cały kulig? :P

rok temu nie było śniegu :decayed:

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:31 ----------

Jarko kiedy ruszają zapisy do pokoi? :wink:

był śnieg nie pamiętasz jak dopierniczyło w sobotę :naughty:a tu psikus wszyscy na LETNICH BUTACH :decayed:

oj tam nie było tak źle :naughty: ale kto jak kto ja się turlałem na zimówkach :naughty: więc miałem śnieg gdzieś

Opublikowano
Słuchajcie mam jeszcze takie pytanko... Jak wygląda ten cały kulig? :P

rok temu nie było śniegu :decayed:

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:31 ----------

Jarko kiedy ruszają zapisy do pokoi? :wink:

był śnieg nie pamiętasz jak dopierniczyło w sobotę :naughty:a tu psikus wszyscy na LETNICH BUTACH :decayed:

oj tam nie było tak źle :naughty: ale kto jak kto ja się turlałem na zimówkach :naughty: więc miałem śnieg gdzieś

ja też miałem gdzieś na letnich 18" a co tam :kox:

Opublikowano
woda mineralna gazowana Żywiec

ja również Żywiec ale niegazowany - będę autem, Siara mi dał :grin:

:co:?????????????:eusathink: nie przypominam sobie... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.