Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
woda mineralna gazowana Żywiec

ja również Żywiec ale niegazowany - będę autem, Siara mi dał :grin:

:co:?????????????:eusathink: nie przypominam sobie... :polew:

:grin::grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 89,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dobra, bo już tak fajnie się wszystko klaruje i pewnie na dniach ruszymy z pokojami :)

Co z akjamem, wiecie coś ?

Odnośnie pokoi przysyłajcie ( nie dot. Ślązaków ) mi swoje sugestie jak się w pokojach widzicie. Tylko proszę, nie Wszyscy na raz hehe :)

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

Aha, jak co roku - dwójek nie ma :decayed:

Opublikowano
dobra, bo już tak fajnie się wszystko klaruje i pewnie na dniach ruszymy z pokojami :)

co z akjamem, wiecie coś ?

Odnośnie pokoi przysyłajcie ( nie dot. ślązaków ) mi swoje sugestie jak się w pokojach widzicie. Tylko proszę, nie wszyscy na raz hehe :)

---------- post added at 19:05 ---------- previous post was at 19:05 ----------

aha, jak co roku - dwójek nie ma :decayed:

dwójka! ;p

Opublikowano
dobra, bo już tak fajnie się wszystko klaruje i pewnie na dniach ruszymy z pokojami :)

co z akjamem, wiecie coś ?

Odnośnie pokoi przysyłajcie ( nie dot. ślązaków ) mi swoje sugestie jak się w pokojach widzicie. Tylko proszę, nie wszyscy na raz hehe :)

---------- post added at 19:05 ---------- previous post was at 19:05 ----------

aha, jak co roku - dwójek nie ma :decayed:

dwójka! ;p

a po co ci dwojka jak z Mosklaem masz zamiar pic,tanczyc,hulac pokoj jest ci zbedny :decayed:

Opublikowano

Najlepiej z kimś kto lubi pić i inne takie tam hehehe :)

Opublikowano
dobra, bo już tak fajnie się wszystko klaruje i pewnie na dniach ruszymy z pokojami :)

co z akjamem, wiecie coś ?

Odnośnie pokoi przysyłajcie ( nie dot. ślązaków ) mi swoje sugestie jak się w pokojach widzicie. Tylko proszę, nie wszyscy na raz hehe :)

---------- post added at 19:05 ---------- previous post was at 19:05 ----------

aha, jak co roku - dwójek nie ma :decayed:

dwójka! ;p

a po co ci dwojka jak z Mosklaem masz zamiar pic,tanczyc,hulac pokoj jest ci zbedny :decayed:

... z Moskim się napiję - owszem, czy będę hulać? To się okaże (zależy ile wypiję :naughty: ) :PALE ani z Moskim ani z innym "obcym" spać NIE BĘDĘ! :P

Opublikowano
dobra, bo już tak fajnie się wszystko klaruje i pewnie na dniach ruszymy z pokojami :)

co z akjamem, wiecie coś ?

Odnośnie pokoi przysyłajcie ( nie dot. ślązaków ) mi swoje sugestie jak się w pokojach widzicie. Tylko proszę, nie wszyscy na raz hehe :)

---------- post added at 19:05 ---------- previous post was at 19:05 ----------

aha, jak co roku - dwójek nie ma :decayed:

dwójka! ;p

a po co ci dwojka jak z Mosklaem masz zamiar pic,tanczyc,hulac pokoj jest ci zbedny :decayed:

... z Moskim się napiję - owszem, czy będę hulać? To się okaże (zależy ile wypiję :naughty: ) :PALE ani z Moskim ani z innym "obcym" spać NIE BĘDĘ! :P

Przecież tam przez weekend nikt spać nie bedzie:kox:

Opublikowano

Odpoczywać to może i nie.. ale spać?:wink:

Opublikowano
Odpoczywać to może i nie.. ale spać?:wink:

Ha! Krzysztofie wcale z Tobą w pokoju być nie muszę :P

Lele... Ja będę :P

Opublikowano
Odpoczywać to może i nie.. ale spać?:wink:

Ha! Krzysztofie wcale z Tobą w pokoju być nie muszę :P

Lele... Ja będę :P

założymy się ? :banan:

Opublikowano
czy będę hulać?

ja nie tańcze wiec mozesz byc spokojna :naughty:

ale znam dobrego tancerza latino :naughty:

Opublikowano
czy będę hulać?

ja nie tańcze wiec mozesz byc spokojna :naughty:

ale znam dobrego tancerza latino :naughty:

moze tego :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=0NmG4mM_Nx8&feature=related

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
ALE ani z Moskim ani z innym "obcym" spać NIE BĘDĘ! :P

Nie denerwuj się, tam są łóżka jedynki ;)

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

... z Moskim się napiję

No no, widzę że po wymianie numerów prześliście już na kolejny etap znajomości :naughty:

Opublikowano
ALE ani z Moskim ani z innym "obcym" spać NIE BĘDĘ! :P

Nie denerwuj się, tam są łóżka jedynki ;)

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

... z Moskim się napiję

No no, widzę że po wymianie numerów prześliście już na kolejny etap znajomości :naughty:

Jarko chcesz sie wymienic numerem :grin:

Opublikowano
  • Autor

Z Moskim ?

Opublikowano
Dobra, bo już tak fajnie się wszystko klaruje i pewnie na dniach ruszymy z pokojami :)

Co z akjamem, wiecie coś ?

Odnośnie pokoi przysyłajcie ( nie dot. Ślązaków ) mi swoje sugestie jak się w pokojach widzicie. Tylko proszę, nie Wszyscy na raz hehe :)

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

Aha, jak co roku - dwójek nie ma :decayed:

z akjamem wszytsko OK jada :naughty:

Opublikowano
Z Moskim ?

no co ty :whistling: ze mna :polew:

Opublikowano

Boski Moski :grin:

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy że przy kielonku razem siądziemy i już level wyżej jesteśmy :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.