Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z innej beczki, zmieniłam hasło i e-maila do konta na A4 mam teraz status NEWBIE. Muszę się przywitać znów? :/

---------- Post added at 08:21 ---------- Previous post was at 08:15 ----------

jest już ok :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
z innej beczki, zmieniłam hasło i e-maila do konta na A4

Czyżby Krzychu pisał cos tutaj z Twojego profilu ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
z innej beczki, zmieniłam hasło i e-maila do konta na A4

Czyżby Krzychu pisał cos tutaj z Twojego profilu ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

a co On ma do tego? :)

Opublikowano
z innej beczki, zmieniłam hasło i e-maila do konta na A4

Czyżby Krzychu pisał cos tutaj z Twojego profilu ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Akurat to nie to :tongue4:

Opublikowano

Czyżby Krzychu pisał cos tutaj z Twojego profilu ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Akurat to nie to :tongue4:

:grin::wink:

Opublikowano

jakby faktycznie była taka pogoda- ponad te 10 st. C. + słoneczko- to mielibyśmy fajniutką pogodę na zlocik:>

Opublikowano

Właśnie że nie, powinno śniegiem z 2 metry przypierdzielić to było by ciekawie na podjeździe a w środku imprezy zrobilibyśmy skoki z dachu "Na Małysza" :grin:

http://youtu.be/sXuqejF1qZM

W sobotni wieczór mamy nagrany zip squad i będzie dawał radę :kox:

:decayed:

Opublikowano
Właśnie że nie, powinno śniegiem z 2 metry przypierdzielić to było by ciekawie na podjeździe a w środku imprezy zrobilibyśmy skoki z dachu "Na Małysza" :grin:

http://youtu.be/sXuqejF1qZM

W sobotni wieczór mamy nagrany zip squad i będzie dawał radę :kox:

:decayed:

to cie juz ponioslo :grin:

Opublikowano

na parę dni prze zlotem zaś polecą pytania kto na letnich jedzie :naughty::naughty:

Opublikowano
na parę dni prze zlotem zaś polecą pytania kto na letnich jedzie :naughty::naughty:

ja musze do zlotu auto kupic :decayed:

Opublikowano
na parę dni prze zlotem zaś polecą pytania kto na letnich jedzie :naughty::naughty:

ja musze do zlotu auto kupic :decayed:

dobry jesteś hehe :thumbup1::decayed::decayed:

Opublikowano
na parę dni prze zlotem zaś polecą pytania kto na letnich jedzie :naughty::naughty:

ja musze do zlotu auto kupic :decayed:

dobry jesteś hehe :thumbup1::decayed::decayed:

:dancing:

Opublikowano
na parę dni prze zlotem zaś polecą pytania kto na letnich jedzie :naughty::naughty:

ja musze do zlotu auto kupic :decayed:

dobry jesteś hehe :thumbup1::decayed::decayed:

:dancing:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
na parę dni prze zlotem zaś polecą pytania kto na letnich jedzie :naughty::naughty:

ja musze do zlotu auto kupic :decayed:

moge Ci swoją B6 pożyczyć :grin:

Opublikowano

pożyczyć czy sprzedać? :decayed:

Opublikowano
na parę dni prze zlotem zaś polecą pytania kto na letnich jedzie :naughty::naughty:

ja musze do zlotu auto kupic :decayed:

moge Ci swoją B6 pożyczyć :grin:

jutro jade ogladac jakiegos parcha wiec moze nie bedzie takiej potrzeby ale jak nie wezme to zasuwam do ciebie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.